Pátá cenová v Prostřeno!

Během příprav cibulačky nastanou komplikace. Jak se s nimi kuchařský učeň Zdeněk v Prostřeno! popasuje?

Ve čtvrtek vaří Zdeněk. A bude to jízda. Cibulku do cibulačky přismahne, což ale nevadí, protože podle jeho slov bude mít polévka alespoň tmavší barvu.

Podívejte se, jak si Zdeněk poradí v kuchyni plné kouře:

Následně mu cibulačka ještě zavaří, když se v ní rozmočí krutony. A musí tam nakonec vůbec být? Jak si s tím Zdeněk poradí? Vyndá, vymění, upatlá? Bude pro něj důležitější chuť jídla, nebo food styling?

Zdeněk se s tím nepáře. Upatlá talíře, jako v páté cenové. Podívejte se:

Taktéž student, Zdeněk, se už od dětství zajímá o gastronomii. Nabídku zúčastnit se za školu Prostřeno! přijal hned, protože má rád výzvy a rád se učí něčemu novému. Kdyby vyhrál, peníze by si uložil.

Během jeho zábavy se bude experimentovat s jazykolamy a heliem. Začnou se už u stolu objevovat náznaky taktiky? Podaří se Zdeňkovi zaujmout a přesvědčit, že jeho cibulačka je tou, kterou by si měli hosté zamilovat? Nebo to bude velký propadák? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.