Seriály a filmy

21. července 2021 19:00

Aneta Gretzová

Pátá cenová v Prostřeno!

REPRÍZA: Během příprav cibulačky nastanou komplikace. Jak se s nimi kuchařský učeň Zdeněk v Prostřeno! popasuje?

Ve čtvrtek vaří Zdeněk. A bude to jízda. Cibulku do cibulačky přismahne, což ale nevadí, protože podle jeho slov bude mít polévka alespoň tmavší barvu.

Podívejte se, jak si Zdeněk poradí v kuchyni plné kouře:

Následně mu cibulačka ještě zavaří, když se v ní rozmočí krutony. A musí tam nakonec vůbec být? Jak si s tím Zdeněk poradí? Vyndá, vymění, upatlá? Bude pro něj důležitější chuť jídla, nebo food styling?

Zdeněk se s tím nepáře. Upatlá talíře, jako v páté cenové. Podívejte se:

Taktéž student, Zdeněk, se už od dětství zajímá o gastronomii. Nabídku zúčastnit se za školu Prostřeno! přijal hned, protože má rád výzvy a rád se učí něčemu novému. Kdyby vyhrál, peníze by si uložil.

Během jeho zábavy se bude experimentovat s jazykolamy a heliem. Začnou se už u stolu objevovat náznaky taktiky? Podaří se Zdeňkovi zaujmout a přesvědčit, že jeho cibulačka je tou, kterou by si měli hosté zamilovat? Nebo to bude velký propadák? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.