Patrik uvažuje o ukončení své účasti v Prostřeno!

PR manažerka Barbora (25) moc ráda sportuje a cestuje, dvakrát byla i v Číně. Zaujmou soupeře její knedlíčky nebo zážitky z Dálného východu?

I Bára miluje, stejně jako včerejší hostitelka Terezka, cestování, zážitky a sport – dělala sportovní gymnastiku, dnes ji baví také třeba golf. Má přítele a doma v Českých Budějovicích to mají moc hezké, hosté by se u půvabné Barbory mohli cítit příjemně. Třetí hostitelka si naplánovala moderní světácké menu, kde zúročí i svůj pobyt v Číně, kterou navštívila dokonce dvakrát, strávila tam nějaký čas a poznala tamější kuchyni. Odtud pramení i její předkrm – plněné knedlíčky vařené v páře v originálním bambusovém pařáku. A hosté, kteří zatím netuší, co se pod „Gyoza knedlíčky“ skrývá, si pochutnají.

Podívejte se, jak Bára připravuje knedlíčky:

Zato hráškový krém, který následuje, samozřejmě všichni dobře znají a mají tudíž možnost dalšího srovnání, podobnou polévku dostali už v pondělí. Jak uspěje v souboji hráškových polévek? Co řekne Martina na to, že soupeřům chutná více Bářina polévka se slaninovými chipsy? Začne někdo taktizovat? Poslední dobou oblíbený je flank steak z pupku, který doprovodí pepřová omáčka, opečené brambory a grilovaná zelenina. I když Jiří si myslí, že z pupku se prostě měkký a šťavnatý steak připravit nedá, a trošku tvrdé se maso zdá i Martině, třeba Patrik si na hlavním chodu moc pochutná.

Podívejte se, čím Patrik hosty překvapil:

Zajímavá je panna cotta z kokosového mléka, i když Martina kokos nemá ráda. Poučná zábava bude též čínská a hodně se o ní bude diskutovat. Ocení všichni Bářiny cestovatelské zážitky? A Patrik přemýšlí o tom, že soutěž vzdá. Všechny tím překvapí, protože zítra má přece vařit on!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.