Prostřeno! Pavel dorazí s oholenou hlavou! Jak to celé asi dopadne?

Jak vyhrát - Prostřeno!

Maminka Lucie (31) žije sama s nemocným synem a ráda by vyhrála, aby mu mohla dopřát pobyt v lázních. Chce hosty svým příběhem dojmout, aby ji vysoko obodovali?

Poslední hostitelka své hosty pozve do nového rodinného domu v Českém Těšíně, kde má i novou kuchyni, ale… Trouba prý začala pískat a indukční sporák ještě nemá úplně vychytaný. Tak uvidíme… Pavel dorazí opět jako poslední a je zase nepřehlédnutelný – na finále si oholil hlavu dohola. Všechny to pobavilo a hostitelka si už jen přeje, aby u ní doma panovala během poslední večeře pohoda a klid. Hosté se u ní cítí komfortně a potěší je i tradiční menu. Jen všichni úplně netuší, co je terinka, když ale zjistí, že jde o paštiku z masa, těší se na předkrm ještě víc. Jídlo je poctivé, lákavě servírované, domácí hovězí vývar s nudlemi je silný a horký, Věra jen zapomněla na zelenou petrželku.

Prý nejlepší jídlo

Bude návštěva stejně chválit zlatý hřeb finále - pečenou kachnu se zelím a chlupatými knedlíky? Hosté jsou nadšeni, i Lucka si myslí, že Věřina večeře je úžasná, tentokrát nikdo hladový neodejde. A úkol týdne se kuchařce prý povedl víc než dezert „banánové pokušení“. Pavel si myslí, že kachna byla lepší než v pětihvězdičkové restauraci, k tomu pozorná hostitelka dolévá víno a stará se o nezávadnou konverzaci. U stolu už nechce žádné velké výměny názorů! K té dojde až u zábavy, protože na hosty čeká jeden velký hlavolam. Pány to baví a mají o čem přemýšlet. A o čem ještě budou všichni přemýšlet? Existují nějaká pravidla, spolehlivé rady a doporučení, jak vyhrát Prostřeno? Jak moc se takovým „receptem“ inspirovala Věra? Nebo Lucka s Šárkou?

Kdo toto výjimečné Prostřeno! nakonec vyhraje? Dívejte se, čeká vás překvapení!

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Věře bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek