Prostřeno! Pepa má vychytávku na loupání česneku! To musíte umět!

Vychytávka na česnek - Prostřeno!

Všechny ženy jsou zvědavé, co ve finále předvede řidič vysokozdvižného vozíku, Slovák Jozef (38).

Na Jozefovi je vidět, že rád jí a také si ví v kuchyni rady. Prý do kuchyně svého domku manželku ani nepouští a opravdu mu jde vaření od ruky, dokonce umí míchat stereo a přitom komentovat výrobní postup svého česko-slovenského menu. Jozef se na jižní Moravu přiženil, a přestože dámy pozve nakonec do sklípku v Němčičkách, sám žádný velký vinař není, láhev otevře jen s velkou silou, dokonce ohne otvírák. Energii a sílu projeví už při loupání česneku, kde předvede fígl se zavřenou sklenicí. Pořádně si zatřepe také při výrobě svého nepečeného třepaného dortu z pudinku a mandarinkového kompotu. Exotický kuřecí salát s bylinkovou (opět doma nepečenou) bagetkou potěší milovníky kombinace sladkých a slaných chutí, i když Nikola na kukuřici a kompotovaném ananasu s broskví zase nic tak exotického nevidí.

Víno Josefa pozlobilo

Slovenská je vánoční kapustnica, hustá polévka, do které přijde pořádný kus uzeného, klobásky, kysané zelí, jenže holky z téhle bílé hutné sváteční zelňačky moc odvázané nejsou, což Pepu asi mrzí. O to více si ale pochutnají na hlavním chodu. I když od jediného muže týdne čekaly pořádnou flákotu, dostanou pěkně servírované sýrovo-kuřecí placičky se šťouchanými bramborami. Hostitel prý počítal s tím, že u stolu budou samé ženy, proto zvolil jídlo, které by mohlo něžnému pohlaví zachutnat. A strefil se… Jozef dokonce stihne i úkol týdne – a vůbec si během poslední večeře nevede špatně.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Josefovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek