Prostřeno! Petr se bude muset převléknout, a to není všechno!

Goťák - Prostřeno!

Svérázný dělník Petr (24) na sebe upozornil už včera. Soupeři ho ale vyzvou, ať se převlékne a zapomene na své vulgarity!

Jak moc se Petr předvádí a co je realita, to je otázka. Poté, co Renáta včera odvařila, už nepůsobí tak smířlivě a v Petrově mládeneckém bytě, kde nelze přehlédnout relikvie po jeho bujarých večírcích, se jí moc nelíbí. A Míša se radši oblékla cudně, aby Petra neprovokovala bujným dekoltem jako včera. Petr je veselá kopa i při vaření, ale soupeři ho večer poněkud zkrotí. Renáta ho donutí, aby se převlékl, i když oblek nebo košile to stejně nebudou, ale zásadní je druhá část výzvy: Petr nesmí mluvit vulgárně! Je v úterý tak zamlklý proto, že v tom případě už vlastně nemá skoro co říct? Nebo je tak nervózní ze svého vaření, když je v Prostřeno! spíš z hecu?

Pomoc od maminky

Petr žije sám, čas tráví nejraději mezi židlí a počítačem, proto se většinou odbývá topinkami, které ho při hraní her moc nezdrží, ale nasytí. A právě takovou „Hard Topinka by the Sid" nabídne hostům jako první chod. Bohužel jeho oblíbenkyně Míša nejí sýr, který je v i hlavním chodu, pečených kotletách s brambory v alobalu. K předkrmu hostitel podává i úkol týdne, salát s ředkvičkami, jahodami a špenátem, což zní sice zvláštně, ale hostům chutná a překvapivě i samotnému kuchaři. Ten nemá moc rád pikantní a výrazné chutě, což je právě nedostatek hlavního chodu. Ve slepičí polévce, kde je i kus hovězího, plavou na rozdíl od včerejška sice nudle domácí, ty ale neválel hostitel. Poslední malinový pohár se zmrzlinou je z koupených ingrediencí a se šlehačkou ve spreji, která Petrovi chutná, ale ostatní tím neohromí, stejně jako počítačovou hrou, jíž se ani sám neúčastní.

Míša nejí sýr

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Petrovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!