Seriály a filmy

17. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Petr z Prostřeno! a jeho osudný přešlap. Připraví Radce předkrm opravdu bez vepříka?

Petr z Prostřeno! chtěl vyhovět Radčině vegetariánskému stylu života, bohužel ale selhal... Co dělá slanina na Radčině talířku? Jde o úmysl, nebo nehodu?

Ve čtvrtek se k plotně postaví grafik Petr. Ten nabídne nové menu, nové chutě. Kdo se bude bát tuňákové omáčky? Kdo tu kombinaci zná?

Podívejte se, co řeknou soutěžící na nezvyklou kombinaci chutí:

Radka nachází ve svém vegetariánském jídle zbytky šunky. Takže v ten moment přestává jíst. A dokonce přemýšlí o tom, jestli to Petr neudělal schválně.

Naservíroval Petr předkrm Radce bez vepříka? Podívejte se:

Grafik Petr by si rád zkusil, jaké to je vařit pro cizí lidi. U nich doma častěji a lépe vaří jeho partner. Pokud by vyhrál, tak by vzal svého dospívajícího synovce na dobré jídlo a ukázal mu Itálii. Jako zábavu budou vytvářet titulní stránku časopisu, aby si vyzkoušeli práci novináře – Petr jim to pak vytiskne a dostanou to na památku. Tato jídla si vybral, protože je má rád a hlavní chod je nejoblíbenější jídlo jejich přátel.

Petr se v životě řídí mottem: „Mít důvod se denně zasmát a vidět někoho se smát.“ Takže se uvidí, jestli to platí i pro Prostřeno! a zda u stolu bude dost veselo, aby to radost udělalo i Petrovi. Jak to všechno dopadne, uvidíte už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.