Seriály a filmy

17. srpna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Petr z Prostřeno! si připraví domácí těstoviny. Jejich příprava ale nedopadne podle plánu...

Petr z Prostřeno! bude vařit v kuchyni své kamarádky. Bohužel se mu tato volba stane osudnou a z tagliatelle budou nočky.

Ve středu vaří Petr. Ten tagliatelle uvaří tak, že se nemusí krájet. Kdo tohle ocení? A opět, špenát není zelený, ale hnědý. Téma tohoto týdne je zřejmé.

Z tagliatelle jsou nočky. Podívejte se:

Pochlubí se tím, že domácí těstoviny opravdu chystal. Ovšem jak je připravit – nejlepší je den dopředu. Jeho pokus v reálném čase se dost nevyvedl.

Podívejte se, jak Petr chystá domácí tagliatelle:

Pracující student Petr se do pořadu dostal díky své kamarádce, která ho přihlásila. S tou ho spojuje společné tetování, které znamená spontánní – nemohl tedy tuto výzvu odmítnout. Rád přijímá výzvy a překonává své vlastní hranice. Věří, že pokud chce člověk poznat sám sebe, tak musí vystoupit ze své komfortní zóny. Petr je studentem vyšší odborné školy v Ostravě a zároveň si přivydělává při studiu prací v kavárně. V současné době je jeho nejvyšším dosaženým vzděláním maturita. Výhru by odložil na další vzdělávání. Vaření ho baví od dětství – už jako malý se motal prababičce v kuchyni. Vždy ho fascinovala příprava jídla ať vaření tak pečení různých sladkých dobrot. Vaří rád i teď pro své blízké a přátele. Ocení jeho umění středeční soupeři? Zjistíte už brzo!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.