Petr získal nejvíce bodů v historii pořadu Prostřeno!

Připomeňte si ty nejvýraznější účastníky Prostřeno! roku 2019.

Petr hosty velmi příjemně překvapil. A netýkalo se to jen chutné večeře, soupeřům poněkud vyrazilo dech i vkusné prostředí moderního domu s udržovanou zahradou, kam je hostitel pozval. Hosté u jídla ani moc nemluvily, jen si pochutnávali. A co se často nevidí, dokonce si chtěli přidat! Petr si za svůj večer vyvařil plný počet bodů! Což se zatím žádnému soutěžícímu v historii nepodařilo.

Podívejte se na celý večer u Petra online:

Inspirujte se recepty z Petrova menu: Králičí paštika s rybízovým přelivem, domácí pečivo Slepičí polévka s domácími nudlemi a játrovými knedlíčky Svíčková na smetaně s variací mas, karlovarský knedlík, domácí brusinky Tažený štrúdl s jablky, domácí šlehačka, káva nebo čaj

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.