Petr získal nejvíce bodů v historii pořadu Prostřeno!

Připomeňte si ty nejvýraznější účastníky Prostřeno! roku 2019.

Petr hosty velmi příjemně překvapil. A netýkalo se to jen chutné večeře, soupeřům poněkud vyrazilo dech i vkusné prostředí moderního domu s udržovanou zahradou, kam je hostitel pozval. Hosté u jídla ani moc nemluvily, jen si pochutnávali. A co se často nevidí, dokonce si chtěli přidat! Petr si za svůj večer vyvařil plný počet bodů! Což se zatím žádnému soutěžícímu v historii nepodařilo.

Podívejte se na celý večer u Petra online:

Inspirujte se recepty z Petrova menu: Králičí paštika s rybízovým přelivem, domácí pečivo Slepičí polévka s domácími nudlemi a játrovými knedlíčky Svíčková na smetaně s variací mas, karlovarský knedlík, domácí brusinky Tažený štrúdl s jablky, domácí šlehačka, káva nebo čaj

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.