To nejlepší z Prostřeno! za rok 2019

Už 20. ledna startuje nová řada oblíbeného pořadu Prostřeno!, a tudíž je ideální čas připomenout si, kteří účastníci vás v loňském roce nejvíce zaujali a o kterých jste nejvíce diskutovali. Bylo jich dost!

Jako první zaujala Romana, bývalá účastnice poslední řady reality show Vyvolení. Tu si všichni pamatovali jako ženu, která žila nezřízeným životem. Po letech byla k nepoznání.

Další nezapomenutelnou účastnicí je bezesporu Alma. Alma do pořadu nejprve přihlásila manžela, který za ni nakonec stejně vařil! Prý jsou jedno tělo jedna duše…

Diváci a v tomto případě určitě ani soutěžící nezapomenou na Aleše Bejra, který během večeře vytáhl pistoli a chtěl spáchat sebevraždu! Naštěstí to byl jen pokus o vtip, který se ale nepovedl. Došlo i na slzy a Aleš byl vyhozen od stolu.

Ředitel ropné společnosti Radim připravil soupeřům kreolskou kuchyni v luxusním starobylém sídle. Radim, který žije napůl v Americe a napůl v Čechách má za sebou bohatý život. Hosty pozval na svoji „chatu“, což je ovšem starodávné venkovské sídlo. U Radima to bylo jako na zámku.

Dále tu máme Petra, který si vyvařil nejvíce bodů v historii pořadu. A to rovnou plný počet!

Nepřehlédnutelná Drahomíra alias Drahuška či Drahuše hodně mluvila a skoro nikoho nepustila ke slovu. Celý týden byl hlavně o ní. Zprvu zaujala svým příběhem, pak se jí ale ostatní báli.

Dlouhovlasý zpěvák, který odmítl prozradit své pravé jméno a věk, si říká Horset Vládce. Soupeře, kteří čekali asi cokoliv, pozval do svého obydlí ve staré továrně. Bylo to něco mezi bytem, klubovnou s pódiem, kam se vejde spousta lidí, i zkušebna Horsetovy punkrockové kapely s folkovými prvky.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.