Psychopat Aleš sehrál sebevraždu v Prostřeno!

Připomeňte si ty nejvýraznější účastníky Prostřeno! roku 2019.

Mladá maminka Barbora (22) si v kuchyni věřila a hosty pozvala na rozlehlý statek. Pak ji ale naštval Alešův nepodařený vtip.

Podívejte se na celý večer online:

Aleš přišel jako mafián v obleku a černých brýlích, které nesundal z očí ani u jídla, ani když ho hostitelka upozornila, že by se mu ráda dívala do očí. Poté, co hosté odhalili, že Aleš je známý showman přezdívaný Psychopat, nevěděli, co od něj mohou čekat. Hostitelce překážel v kuchyni, kde si pro sebe připravoval bílky, které prý musel konzumovat před blížící se soutěží ve fitness.

Podívejte se, co Aleš provedl:

Na stůl během večeře postavil hřbitovní svíčku a pak vytáhl bouchačku. Nikdo se nesmál a Bára byla v šoku. A nikdo se nediví, když Aleše vykázala od stolu.

Podívejte se na Aleše u stolu:

Večer, kdy vařil Aleš ovšem stál také za to! Hosty mučil hlady a nedal jim ani příbory. Připravil jim takové menu, aby si prý soupeři vyzkoušeli, jaké utrpení musí prožívat on měsíc před fitness závodem.

Podívejte se na večer u Aleše online:

Toto Aleš hostům naservíroval: Tuňák s rajčaty a mozzarellou Proteinová polévka Kuřecí přírodní steak, rýže Fitness bomba

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.