Prostřeno!: Místo Almy vařil manžel schovaný v kuchyni

Připomeňte si ty nejvýraznější účastníky Prostřeno! roku 2019.

Almasa řečená Alma, podnikatelka původem z Bosny Hercegoviny, odkud odešla před lety s rodinou před válkou měl na starost večeři uprostřed týdne. Už předešlé večery avizovala, že vlastně vůbec nevaří a že do pořadu šla místo manžela. Jak si tedy Alma poradila u plotny? Jednoduše – vařil za ní nakonec stejně její muž a Alma tomu jenom šéfovala. Hostům se to ale vůbec nelíbilo. Zvlášť když Alma nechtěla kápnout božskou a přiznat se. Vykrucovala se, jak jen to šlo. A večeři popoháněla, jako kdyby se závodilo na čas.

Podívejte se na celý večer u Almy online:

Bosenská jídla přistávala na stole s kosmickou rychlostí a manžel dokonce ještě stihl v kuchyni tak uklidit, že soupeři nevěří, že jídla skutečně uvaři v ten den. Ale je to tak, činil se. A co Alma? Ta udělala jen párky v rohlíku, i kávičku připravil manžel. Někomu, jako třeba Jardovi, ty jugoslávské speciality chutnali, někdo by je zase více dochutil. Úspěch měl celkem předkrm, Almina oblíbená pita, tenké lístkové těsto plněné masem a bramborami.

Podívejte se, jak vařil manžel schvaný v kuchyni:

Také fazolová polévka s rajským protlakem nebyla prý vůbec špatná, zvláštní je hlavní chod: spousta jehněčího masa, nejprve předvařeného a pak ještě zapečeného s bramborami v alobalu, k čemuž se ještě podávali plněné zelné listy – sarma. Přeslazený byl dezert tufahija, vařená jablka plněná oříšky, karamelem a zdobená šlehačkou chutnala hlavně Pepovi, ten byl ale na Almu nabroušený a snažil se hostitelku vyprovokovat k přiznání a nějaké reakci, moc úspěchů však nezaznamenal. Sebevědomá Alma si jela po svém, přesvědčená, že zvítězí…

Podívejte se na ty nejlepší hlášky Almy:

Podívejte se, jaké měla Alma menu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.