Petra z Prostřeno! okouzlí Jiřího dezertem. Vzniká tady něco víc než jen konkurenční prostředí?

Petra z Prostřeno! je zkušená cukrářka. Dezertem ohromí své soupeře, až na Zdeničku – ta si drží linii.

V úterý bude vařit Petra. Začne jarními závitky, jenže na ty se netěší Zdenička. Protože nechce, aby jí piknatní chuť předkrmu zničila chuťové polštářky před polévkou a hlavním jídlem.

Petra chystá závitky. Podívejte se:

Všichni hosté se rozplývají nad ananasovým snem. Jiří nejvíc. Vzniká tu něco víc, než jen konkurenční prostředí? Vidličku odloží jen Zdenička, která cvičí a sladkosti si nemůže dovolit.

Podívejte se, jak se soutěžící rozplývají nad cukrářským umem Petry:

Konzultantka Petra se rozhodne přijmout výzvu a Prostřeno! si užít. Je rozvedená, žije už jen s malou dcerou, ale i pro ně dvě se snaží vařit skvělá jídla. Jak se na její menu budou dívat její hosté a kdo bude přípravou dobrot u Petry přímo oslněn? Neprobleskuje nám u stolu náznak lásky? Pokud by Petra vyhrála, investovala by do opravy bytu. Podaří se jí to, nebo bude dál bydlet ve starém? Kdo se začne u jejího stolu chovat jako taktik? A je tomu opravdu tak? Jako zábavu si pro své hosty připraví hru Čelovka.

Podaří se jí vyhrát? Sledujte už v úterý

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.