Seriály a filmy

2. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Pivní akademie v Prostřeno! Jakubovi se povede připravit edukativní zábavu

Jakub v Prostřeno! ukáže, že je nejenom milovník piva, ale také znalec. Připraví pro své soupeře poučnou zábavu, kterou si všechny získá!

Ve čtvrtek u Jakuba si hosté na pivu pochutnají asi nejvíc. Víte třeba, co to je cyklistické pivo nebo šnyt? A proč se podává degustační pivo? To vše se dozvíte ve čtvrtek během velmi edukativního dílu.

Jakub si připraví pivní akademii. Podívejte se:

Ve čtvrtek Milan prohlásí, že si bude odnášet domů, že všechno nesní. Ostatní už takový přístup nekomentují.

Milan opět perlí, podívejte se:

Rektor pivní akademie Jakub se do pořadu přihlásil sám. Aktuálně je jako OSVČ na volné noze a živí se jako rektor Pivní akademie Jakuba Šrubaře, průvodce v pivovaru a provozovatel degustační restaurace v pivovaru „Létající výčepní“ – školitel a poradce v gastronomii pro pivovar nebo individuálně na míru pro odbornou a laickou veřejnost. Chtěl by ukázat, že pivo není jen nápoj do zaplivané pivnice a pro dělníky a že i přes všechny zákazy a uzavírky lidé z oboru gastronomie nezmizeli.

Za normálních okolností by koupil něco ženě, dceři a soutěžící by pozval na výlet po pražských hostincích. V této nelehké době by si výhru ponechal na takzvanou vatu na životní výlohy. Výhra by se tedy hodila. Splní se Jakubovi přání a vyhraje? Jestli to tak bude, zjistíte už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.