Pozdní příchod, hosté si musí sami prostřít a zapomenutý dezert dnes v Prostřeno!

Student Jakub (22) se chce vrátit domů do Jižních Čech. Napomůže výhra ke splnění jeho snu?

Jakub si dálkově dodělává střední školu. K tomu pracuje a snaží se podporovat LGBT komunitu. Sám o sobě tvrdí, že je složitým člověkem, jeho menu tomu ale nenapovídá. Povede se mu zvítězit s poměrně klasickým menu, ve kterém není nic inovativního ani cizokrajného? A jak se popasuje s úkolem týdne?

Podívejte se, jak chaoticky večeře začne:

Také jej zajímá, jak se stihne vejít do časového intervalu, který má k dispozici. Podaří se mu jeho menu, nebo jedna chybka spustí řadu dalších omylů, které k vítěznému představení domácí kuchyně rozhodně nepovedou? Kromě toho se bude celý týden obávat, aby nedostal na talíř pikantní jídlo, nedělá mu totiž dobře.

Podívejte se, jak to dopadne s dezertem:

V každém případě se Jakub v životě řídí mottem, že i pád na ústa je pohybem vpřed. Upadne, nebo se mu zadaří a odnese si z celého týdne vítězný počet bodů? Sledujte úterní Prostřeno! a dozvíte se víc.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.