Přemíra alkoholu, náhlá nevolnost a další tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Ke sporáku se postaví dva muži a tři ženy. A všichni budou chtít dokázat, že na vítězství mají.

Jak se jim při vaření povede a dojde na nějaké chyby? Komu se podaří vyhrát tentokrát? Jak se kdo popere s úkolem týdne, kterým je příprava pokrmu z česneku? A kdo si ho jako první všimne? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Studentka Anežka (18) se chystá k maturitě.

Kromě toho se odreagovává vařením a vystřihne menu, které by jí lecjaký i o generaci starší soutěžící mohl závidět. Bude to ovšem stačit na vítězství? Do pořadu ji přihlásily její kamarádky, protože vědí, že Anežka ráda vaří. K osmnáctým narozeninám dostala mixér a přihlášku do pořadu. Vyplatí se jí sázka na klasické české menu? Těší se na nové recepty, poznání nových lidí, předání zkušeností, zábavu a vyprávění vtipných historek u stolu. Pochutná si na menu, které Anežka připraví, její návštěva?

Úterý: Zdravotní sestřička Olga (32) se stará o rodinu i nemocné.

Také ráda vaří a do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímalo, jak celé natáčení probíhá. I když zpočátku natáčení vypadá unavená, v kuchyni jí to půjde od ruky jedna radost. Pokud by vyhrála, peníze by investovala do domácnosti. Na zábavu vezme své hosty na golfové hřiště – kousek od domu. Jídelníček poskládala z pokrmů, které chutnají její rodině.

Středa: Malíř Jiří (60) rád experimentuje a je přesvědčený, že jeho menu na výhru šanci má.

Žil patnáct let v USA, nyní je již deset let zpět. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, protože rád vaří. Pokud by vyhrál, vzal by přítelkyni na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování malých obrázků. Podaří se mu vyhrát? Sledujte už ve středu!

Čtvrtek: Maminka na mateřské dovolené Kateřina (26) se v současnosti věnuje především rodině.

Žije s přítelem a dcerou Deniskou, které jsou dva roky. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet, jaké to je. Pokud by vyhrála, peníze by použila na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví shazování kuželů pomocí punčoch s míčkem. Kdo shodí nejvíc kuželů, tak vyhraje. Body strhne, pokud jí někdo nabídne k jídlu například ančovičky. Podaří se jí zaujmout a dokázat to? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Podnikatel Jan (39) byl do pořadu přihlášen svou partnerkou.

Pokud by vyhrál, peníze by utratil za běžné věci. Jako zábavu si připraví ochutnávku potravin naslepo. Ovšem během jeho večera dojde k malému zaškobrtnutí, které budou jeho hosté komentovat, a dokonce jej zahrnou do hodnocení. Bude tedy Janovi stačit na výhru jeho snaha být nejlepší? Nebo se proti němu spikne celý svět?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.