Seriály a filmy

12. června 2017 10:00

Připravujeme Prostřeno! ze severních Čech!

Připravujeme Prostřeno! ze severních Čech!

Ženy si budou muset vystačit samy – a taky že si vystačí! Čeká na ně již letní úkol týdne, protože právě na přicházející sezonu dovolených a prázdnin se hodí zmrzliny a osvěžující nápoje, jaké mají dámy povinně připravit. A na diváky kromě vaření, soupeření a zábavy čeká i spousta ženských témat, jaké se budou na severu Čech logicky probírat. A která z žen si odnese krásných 60 000 korun? To uvidíte v Prostřeno! už příště!

Jako první soutěžní večeři připraví operátorka výroby Lucie (22). Do pořadu se nejmladší účastnice přihlásila sama, aby si dokázala, že na to má. Do Mostu se přestěhovala teprve nedávno, má čerstvý vztah a nepěkné vzpomínky na minulost. Vařit prý umí a baví ji to, od osmnácti se o sebe stará sama. Podaří se Lucii zahajovací pondělní večírek? Jak si dámy sednou dohromady? A zvládne Lucka v klidu připravit své bohaté menu? 1) Játrová paštika s brusinkami naloženými v brandy s růžovým pepřem, domácí bagetka 2) Brokolicový krém 3) Vepřová panenka plněná gorgonzolou, ořechy a špenátem, šťouchané brambory s jarní cibulkou, grilovaná zelenina 4) Vanilková zmrzlina s horkými malinami a zmrzlina z hořké čokolády s praženými mandlemi.

Druhá v pořadí se k plotně postaví Monika (26), která má dceru Barunku a přítele. Pracuje jako pomocná síla v kuchyni, ale v zaměstnání nevaří. To ji čeká až v pořadu Prostřeno! Ženská sestava se pomalu ale jistě rozjíždí a probírají se hodně holčičí témata. Móda, ale také třeba plastiky. Už ji některá z dam u stolu podstoupila? Monika se jmenuje Loudová. Nomen omen? Nebude mít Monika během svého vaření časový skluz? Úterní hostitelka si připravila zčásti kuřecí menu se sladkou tečkou na závěr. Jaká ta sladká tečka bude? 1) Kuřecí salát 2) Kuřecí vývar s domácími nudlemi 3) Hovězí kostky s bramborovou kaší 4) Sladká tečka.

Střed týdne bude patřit Lence (44), rozvedené mamince dvou dcer, která pracuje jako asistentka prodeje v parfumerii a miluje sport a cestování. Lenka každý večer ukazuje, že se v módě vyzná. Dámy jsou zvědavé na její království a budou zírat. Lenka má krásný dům na okraji Teplic, který každé ženské srdce potěší. A co všechno se bude u stolu probírat? Holčičí témata budou pokračovat i během středečního večera. Lenčino menu bude takové světové. Jak soupeřkám zachutná? 1) Tortilla na dva způsoby 2) Cuketová polévka po italsku 3) Vepřová panenka ve slanině, šťouchané brambory, šopský salát 4) Piškotový dortík s krémem a čerstvým ovocem.

Ve čtvrtek dámy k sobě domů do Meziboří pozve Michaela (34). Ta je v invalidním důchodu, brigádně pracuje za barem, žije s přítelem a celkem mají pět dětí, z toho tři ve své péči A po středě u Lenky to bude šok. Soupeřkám se u Míši vůbec nelíbí, jdou totiž na ubytovnu. Hostitelka samozřejmě není nadšená z negativních reakcí, které příchod návštěvy provázejí. Podaří se situaci zachránit dobrým jídlem? Nálada u stolu je na bodu mrazu a děvčata jsou hladová. Míša připraví zčásti orientální menu a nachystá rovnou dva hlavní chody, ale kdyby podávala jen jeden, možná by udělala lépe… 1) Těstovinový salátek s kuřecím masem a domácím dresinkem 2) Pikantní kuřecí polévka po thajsku 3) Kuřecí směs se zeleninou a žampiony, jasmínová rýže a „tygří oči“ 4) Tiramisu Míša.

A jako poslední se v pátek k plotně postaví manažerka Katka (33). Bydlí ve velkém domě v Žatci, je svobodná a bezdětná a ve finále velmi zvědavá, jak se u ní bude dámám líbit. Kateřinu do pořadu přihlásily kolegyně z práce. Poslední hostitelka vsadí na jednoduché a lehké menu, jenomže co se může pokazit, to se pokazí. Tak třeba cheesecake zapomene v mrazáku a podává ho ledový. Bude to jejím soupeřkám vadit? A co všechno se bude během finále probírat? Začne někdo taktizovat, nebo to bude pohodový večer? 1) Paštika s pepřem 2) Fazolová polévka 3) Plněné žampiony se šťouchaným bramborem 4) Cheesecake.

Která z žen to v Ústeckém kraji a v posledním premiérovém Prostřeno! před prázdninami vyhraje? Dívejte se i příště!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.