Seriály a filmy

16. srpna 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte grilovací speciál ze Středočeského kraje!

Grily a ohniště neopustíme ani příští týden. O titul královny grilu a 50 000 korun se bude ucházet středočeská, ryze dámská pětka. Vydrží stejná idylka jako minulý týden ve Slezsku? Nerozpálí ženy s ohněm zároveň svůj nezkrotný temperament?

A jak se dámy vypořádají s grilováním ovoce, což bude úkol druhého premiérového a posledního prázdninového Prostřeno? Uvidíte na Primě!

V pondělí se můžeme těšit na mladou maminku Zuzanu, která se stará rovnou o čtyři děti – a všechny vlastní! Prožila dost krušné chvíle a se svým mužem a rodinou žijí skromně. Zuzce z Berouna by se jistě hodilo, kdyby uspěla a svými vepřovými žebírky, plněnými žampiony a banánem v čokoládě pokořila sumu 50 000 korun.

V úterý se podíváme do krásného rodinného domu se zahradou v Doksech, kde bydlí další maminka na mateřské, zdravotní sestřička Nikola. I když se považuje za puntičkářku, působí mile a pohodově. Svoji hostinu míní pojmout ve velkém stylu, prý zvládne pohostit i patnáct lidí. Menu, s nímž by druhá hostitelka ráda vyhrála 50 000 korun, míří do Mexika.

Uprostřed týdne své hosty přivítá ve Slaném sebevědomá Jitka. Původem z Moravy, nakonec se svou dcerou zakotvila uprostřed Čech. Rozvedená manažerka plánuje španělské tapas, hovězí vývar a grilovanou telecí panenku. Bude to Jitčino lákavé menu, jež dosáhne na krásných 50 000 korun?

Čtvrtá hostitelka přiznává, že mívá občas problémy s vlastní upřímností. Bude Blanka komunikativní i během svého večírku? Vdaná dvojnásobná maminka je rázná a přímá dáma, která s manželem stále zdokonaluje zahradu kolem svého domu, takže 50 000 korun by ji určitě potěšilo. Jak ale soupeřkám zachutná její zatím celkem zašifrované menu?

Poslední příležitost k zisku 50 000 korun dostane v pátek mladá podnikatelka z Davle. Vlasta se věnuje suché vazbě květin. Žije s přítelem v domě jeho matky a sní o vlastním bydlení. U domu s velkou zahradou je ohniště, na němž chce Vlasta upéct domácí burgery s hranolky, domácí bude také sýr na předkrma určitě i cheesecake s malinami.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.