Prostřeno! Příště uvidíte premiéru z Brna a dvoje VIP!

Čtyři ženy a jeden muž jsou odhodláni utkat se příště o 50 000 korun v Brně a blízkém okolí. I když se všude šetří, v Prostřeno! to neplatí! Od nynějška se soutěží o 50 000 korun!

V pondělí uvaří Renata, která nedávno ovdověla. Živí se rukama, jde z práce do práce, asi bude i výborná kuchařka, protože vaření uvádí jako svůj největší koníček. Padesát tisíc by se jí určitě hodilo… Čím chce omráčit své soupeře? Oblíbenými lidovými jídly: špekáčky na pivu a uzeným masem se zelím.Čerstvě plnoletá je úterní hostitelka Petra. Studentka nástavby ekonomie a podnikání tráví volný čas s přítelem a kamarády, k vaření ji přivedla babička, které trochu nepořádku v kuchyni nikdy nevadilo. Kdyby jí brokolicový krém a vepřová Wellington vyhrály padesát tisíc, hned by je použila na laserovou operaci očí.Alena už má studia za sebou, je vdaná a zatím bezdětná. Operátorka v call centru holduje horské turistice a cyklistice, ale i zahrádce a vaření. Co Alena uvaří uprostřed týdne svým soupeřům? Určitě to nebude nic ze zabijačky, zato hostům nabídne pomazánky, zeleninovou polévku a kuřecí rolku s bramborem. Když dostane nejvíce bodů ze všech, za padesát tisíc si dá zrekonstruovat koupelnu.Ve čtvrtek dojde na jediného muže týdne. Čím se chce vytáhnout stále svobodný prodejce stavebnin Roman, jehož velkým koníčkem je vykládání karet a vaření? Sýrovými karbanátky, brokolicovou polévkou a kuřecími nudličkami na zelenině. Nebo to bude dort Malakov, kterým si získá nejvíce chvály a šanci na krásně zakulacenou sumu padesáti tisíc korun?Jako poslední prostře nejstarší účastnice, aktivní důchodkyně Miloslava. Miluje svoje vnoučata, ráda se dívá na televizi a věnuje se turistice. I když by nikdy nesnědla skopové a kozí maso, sama v pátek zariskuje se pštrosím masem, z něhož bude polévka i hlavní chod. Bude v jejím případě risk ziskem padesáti tisíc? To uvidíte příště!

VIP Prostřeno vaří v úterý a čtvrtek po dvojicích! Vaří matky se svými dítky!

V úterý uvaří Veronika Žilková se svoji neméně energickou Agáta Hanychovou. A ještě ten den bude vařit Iva Janžurová a Theodora Remundová.Ve čtvrtek uvaří znovu stejné hvězdné matky, jen se změní jejich drahé děti! Veronika Žilková a syn Vincet, společně s Ivou Janžurovou a Sabinou Remundovou! Můžete se těšit na dvojité VIP Prostřeno!

Miroslav Piják (32)

Miro pochází ze Slovenska. Front office manager – hlavní recepční – hotelu Hilton žije s partnerem v pěkně zařízeném šedesátimetrovém bytě v Praze 8, odkud má krásný výhled do širého okolí. Do pořadu přihlásil Miroslava jeho vyvolený. Kdyby vyhrál, peníze by padly na dovolenou.

Charakter: Miro je pohodový, nekonfliktní, klidný, se smyslem pro humor

Zájmy: Baví ho vaření, práce na zahradě, péče o zvířata, běhání, četba.

Vztah k vaření: Miroslav vaří velmi rád, zajímá se o nové recepty a neotřelé chutě.

Chutě: Jí vše, těší se na všechno.

Nesnáší: Ticho u stolu. Nemá rád brynzové halušky, nepozře ústřice.

Motto: Život je příliš krátký na to, abych něco nevyzkoušel.

Očekávání: Těší se na poznání nových a zajímavých lidí, chutí a zábavy.

Úterý – Robert Sobotka (33)

Robert, který se vyučil malířem pokojů, se dnes živí jako pracovník ochranky. V bytě na Proseku, který potřebuje ještě hodně úprav, žije s přítelkyní a čekají miminko. Do soutěže ho přihlásila právě jeho partnerka, která s kamarádkou také sestavila Robertovo menu, v němž jsou i kupované polotovary. Výhru by investovali do výbavičky pro holčičku.

Charakter: Říká o sobě, že je velký pohodář. Sebevědomý. V průběhu soutěže taktizoval, nebyl upřímný.

Zájmy: Zajímá ho zdravý životní styl.

Vztah k vaření: Robert vaří moc rád, neodradilo ho ani to, že si v minulosti opařil nohu.

Chutě: Zbožňuje sýry, hlavně Hermelín. Jí téměř vše.

Nesnáší: Hrubé chování u stolu, krupicovou a zabijačkovou polévku.

Motto: Pohoda…

Očekávání: Setkání s příjemnými a pohodovými lidmi.

Středa – Pavel Zahradník (31)

Ženatý podnikatel Pavel prodává restauracím palmové tuky a další oleje. Také se živí jako nezávislý finanční konzultant. Bydlí v novém 2 + kk (46 m2) na Žižkově. Vaří tak výborně, že když ho pozvala tchyně na večeři, nakonec jí prý musel něco ukuchtit sám. Doma se kulinářství věnuje jen Pavel, který prý u sporáku odpočívá. Pokud by se svým francouzským menu vyhrál, koupil by manželce Michaele nový počítač a sobě helmu na box (další velký koníček). Boxuje manažerskou ligu.

Charakter: Pavel je extrovertní, podnikavý a optimista.

Zájmy: Baví ho box, thajský box, vaření, dobré filmy a skleničky kvalitního vína nebo rumu.

Vztah k vaření: Je více než vášnivý, v kuchyni se vždy uvolní a zabaví. Také u plotny rád prověřuje svoje limity.

Chutě: Má rád vybrané lahůdky, kvalitní a čerstvou kuchyni.

Nesnáší: U stolu špatně nese „absenci vína“. Ryby, protože je na ně alergický. Také nemusí houby.

Motto: Hlavně musí být sranda…

Očekávání: Doufá, že při natáčení něco zažije. Především zábavu.

Čtvrtek – Michal Neček (22)

Vyučený truhlář se vloni přistěhoval do Prahy a pracuje jako řidič pekáren. V hlavním městě si našel přítelkyni a nyní spolu bydlí v bytě 3 + 1 na Chodově, kde žijí ještě se dvěma spolubydlícími. Michal se do pořadu přihlásil sám, protože chce dokázat, že i mladí lidé dokážou uvařit. Umí vymýšlet nové recepty, spoléhá na svoji fantazii. Když zvítězí, koupí dárek přítelkyni a dovolenou u moře.

Charakter: Michal je upřímný, spolehlivý, napůl flegmatik, zralý.

Zájmy: Věnuje se zejména sportu (squash, brusle in-line, auta). Baví ho i přítelkyně.

Chutě: Jí téměř vše.

Nesnáší: U stolu ho odpuzují špinavé nádobí a příbory, mlaskání a srkání. Na talíři dršťky, a když se jídlo ještě „hýbe“.

Motto: Žij každý den, jako by byl poslední!

Očekávání: Láká ho získání zkušeností před kamerou, rád pozná nové lidi a chutě.

Pátek – Silvia Vašková (30)

Slovenka Silvia žije v novém moderním bytě v Suchdole s manželem Miroslavem, téměř dvouletým synem Emilem a kocourem Helmutem. Harmonicky působící mladá žena má ráda design a na jejím bydlení je to znát. K šedesátimetrové novostavbě 3 + kk patří i jídelna a malá předzahrádka. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímá, jak žijí ostatní. K menu, v němž se skví houbová polévka a ovocný koláč, inspirovalo Silvii dětství. Pečené kuře je její nejoblíbenější jídlo.

Charakter: Silvia je nekonfliktní, přátelská, upřímná, puntičkářská, někdy prý až moc tichá.

Zájmy: Těší ji práce na zahrádce, bytový, zahradní a módní design. Ráda si zajde do kina nebo poslechne dobrou hudbu.

Vztah k vaření: Velmi kladný, ráda vymýšlí nové recepty a zkouší nová jídla.

Chutě: Nejraději má lehká a zdravá jídla, zeleninu a ryby. Preferuje kuřecí a krůtí maso, nemusí uzeniny, klobásy ani hovězí.

Nesnáší: U stolu špinavé ruce, v jídle česnek – je jí po něm špatně od žaludku.

Motto: Umění žít je dokázat si vychutnat malé radosti a nést velká břemena. (Hazlitt William)

Očekávání: Je zvědavá na nové lidi a jejich byty, těší se na příjemně strávený týden a chce si vyzkoušet roli hostitelky

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.