Prostřeno! Příště uvidíte premiéru z Jižních Čech a herce z Cest Domů!

Čtyři ženy a jeden muž uvaří v premiérovém Prostřeno v novém roce na jihu Čech. Je to pestrá pětice a bude se na co dívat – všichni uvaří čtyři chody. A pozor! I když se všude šetří, v Prostřeno! to neplatí! Od nynějška se soutěží o 50 000 korun!

V pondělí začneme v centru regionu. V domku v Českých Budějovicích bydlí a pracuje Kamila, která už je přes své mládí vdaná paní. Vypadá i jako zkušená kuchařka a hned zkraje týdne nastaví se svým českým menu laťku docela vysoko. Bude to ale stačit na 50 000 korun?Studentka teologie Nikola ze Strakonic pomáhá tatínkovi v jeho hospůdce a také pracuje s dětmi. S obsluhou tedy potíže mít nebude a její guláš s bramboráčky by také mohl zabrat. Pokud bude štěstí na její straně, mohla by si také tato zábavná a originální blondýna v úterý vyvařit 50 000 korun.Radce patří středa. Kosmetička, která dnes pracuje jako servírka, je rozhodně svá a umí překvapit. Nepřetvařuje se, nechce se s nikým kamarádit, přišla si zasoutěžit a pokusit se získat krásnou sumu 50 000 korun. Zariskuje s tataráčkem a hovězím v podobě měšce s bramborovými pusinkami. Vyjde to?Čtvrtý den uvaří švadlena Jitka, která se svěří se svým rodinným příběhem. Je to pravý opak Radky, ale protože je manuálně velmi šikovná a zvolila si originální česko-polské menu, má i ona velkou šanci na výhru 50 000 korun.To nejlepší na konec? Jediný muž týdne uvaří v pátek v Písku a opravdu se bije jako lev a nenechá nic náhodě. David je hráč a vezme holky do Mexika – po pikantních specialitách jim naservíruje ďábelskou zábavu. Pánský striptýz! Bude to ženám stačit? Kdo z této pětice si z populární soutěže poprvé odnese 50 000 korun?

Cesty domů uvaří v úterý a ve čtvrtek!

V úterý uvaří dvojice herců Jan Vlasák a Miloslav Tichý! A další herce z našeho oblíbeného seriálu uvidíte ve čtvrtek v souboru Miroslava Etzlera a Pavla Soukupa.

Miroslav Piják (32)

Miro pochází ze Slovenska. Front office manager – hlavní recepční – hotelu Hilton žije s partnerem v pěkně zařízeném šedesátimetrovém bytě v Praze 8, odkud má krásný výhled do širého okolí. Do pořadu přihlásil Miroslava jeho vyvolený. Kdyby vyhrál, peníze by padly na dovolenou.

Charakter: Miro je pohodový, nekonfliktní, klidný, se smyslem pro humor

Zájmy: Baví ho vaření, práce na zahradě, péče o zvířata, běhání, četba.

Vztah k vaření: Miroslav vaří velmi rád, zajímá se o nové recepty a neotřelé chutě.

Chutě: Jí vše, těší se na všechno.

Nesnáší: Ticho u stolu. Nemá rád brynzové halušky, nepozře ústřice.

Motto: Život je příliš krátký na to, abych něco nevyzkoušel.

Očekávání: Těší se na poznání nových a zajímavých lidí, chutí a zábavy.

Úterý – Robert Sobotka (33)

Robert, který se vyučil malířem pokojů, se dnes živí jako pracovník ochranky. V bytě na Proseku, který potřebuje ještě hodně úprav, žije s přítelkyní a čekají miminko. Do soutěže ho přihlásila právě jeho partnerka, která s kamarádkou také sestavila Robertovo menu, v němž jsou i kupované polotovary. Výhru by investovali do výbavičky pro holčičku.

Charakter: Říká o sobě, že je velký pohodář. Sebevědomý. V průběhu soutěže taktizoval, nebyl upřímný.

Zájmy: Zajímá ho zdravý životní styl.

Vztah k vaření: Robert vaří moc rád, neodradilo ho ani to, že si v minulosti opařil nohu.

Chutě: Zbožňuje sýry, hlavně Hermelín. Jí téměř vše.

Nesnáší: Hrubé chování u stolu, krupicovou a zabijačkovou polévku.

Motto: Pohoda…

Očekávání: Setkání s příjemnými a pohodovými lidmi.

Středa – Pavel Zahradník (31)

Ženatý podnikatel Pavel prodává restauracím palmové tuky a další oleje. Také se živí jako nezávislý finanční konzultant. Bydlí v novém 2 + kk (46 m2) na Žižkově. Vaří tak výborně, že když ho pozvala tchyně na večeři, nakonec jí prý musel něco ukuchtit sám. Doma se kulinářství věnuje jen Pavel, který prý u sporáku odpočívá. Pokud by se svým francouzským menu vyhrál, koupil by manželce Michaele nový počítač a sobě helmu na box (další velký koníček). Boxuje manažerskou ligu.

Charakter: Pavel je extrovertní, podnikavý a optimista.

Zájmy: Baví ho box, thajský box, vaření, dobré filmy a skleničky kvalitního vína nebo rumu.

Vztah k vaření: Je více než vášnivý, v kuchyni se vždy uvolní a zabaví. Také u plotny rád prověřuje svoje limity.

Chutě: Má rád vybrané lahůdky, kvalitní a čerstvou kuchyni.

Nesnáší: U stolu špatně nese „absenci vína“. Ryby, protože je na ně alergický. Také nemusí houby.

Motto: Hlavně musí být sranda…

Očekávání: Doufá, že při natáčení něco zažije. Především zábavu.

Čtvrtek – Michal Neček (22)

Vyučený truhlář se vloni přistěhoval do Prahy a pracuje jako řidič pekáren. V hlavním městě si našel přítelkyni a nyní spolu bydlí v bytě 3 + 1 na Chodově, kde žijí ještě se dvěma spolubydlícími. Michal se do pořadu přihlásil sám, protože chce dokázat, že i mladí lidé dokážou uvařit. Umí vymýšlet nové recepty, spoléhá na svoji fantazii. Když zvítězí, koupí dárek přítelkyni a dovolenou u moře.

Charakter: Michal je upřímný, spolehlivý, napůl flegmatik, zralý.

Zájmy: Věnuje se zejména sportu (squash, brusle in-line, auta). Baví ho i přítelkyně.

Chutě: Jí téměř vše.

Nesnáší: U stolu ho odpuzují špinavé nádobí a příbory, mlaskání a srkání. Na talíři dršťky, a když se jídlo ještě „hýbe“.

Motto: Žij každý den, jako by byl poslední!

Očekávání: Láká ho získání zkušeností před kamerou, rád pozná nové lidi a chutě.

Pátek – Silvia Vašková (30)

Slovenka Silvia žije v novém moderním bytě v Suchdole s manželem Miroslavem, téměř dvouletým synem Emilem a kocourem Helmutem. Harmonicky působící mladá žena má ráda design a na jejím bydlení je to znát. K šedesátimetrové novostavbě 3 + kk patří i jídelna a malá předzahrádka. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímá, jak žijí ostatní. K menu, v němž se skví houbová polévka a ovocný koláč, inspirovalo Silvii dětství. Pečené kuře je její nejoblíbenější jídlo.

Charakter: Silvia je nekonfliktní, přátelská, upřímná, puntičkářská, někdy prý až moc tichá.

Zájmy: Těší ji práce na zahrádce, bytový, zahradní a módní design. Ráda si zajde do kina nebo poslechne dobrou hudbu.

Vztah k vaření: Velmi kladný, ráda vymýšlí nové recepty a zkouší nová jídla.

Chutě: Nejraději má lehká a zdravá jídla, zeleninu a ryby. Preferuje kuřecí a krůtí maso, nemusí uzeniny, klobásy ani hovězí.

Nesnáší: U stolu špinavé ruce, v jídle česnek – je jí po něm špatně od žaludku.

Motto: Umění žít je dokázat si vychutnat malé radosti a nést velká břemena. (Hazlitt William)

Očekávání: Je zvědavá na nové lidi a jejich byty, těší se na příjemně strávený týden a chce si vyzkoušet roli hostitelky

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.