Seriály a filmy

1. února 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Pardubického kraje!

Příští týden prostíráme v Pardubickém kraji, jehož barvy bude hájit ryze dámská pětice. Jak to dámám půjde dohromady? Udrží emoce na uzdě? To uvidíte příště!

Jako první uvaří mladá hostitelka Lenka, jejímž oborem je optika. S přítelem žije v Pardubicích, mají rádi sport a užívají si svobody. Lenka prý dokáže být vstřícná, skromná, ale i zábavná. Čaruje v kuchyni natolik dobře, aby vyhrála 50 000 korun a mohla si koupit nové dveře? Odvaha jí nechybí, na hlavní chod upeče sekanou, což je v Prostřeno! asi premiéra.

V úterý se k plotně postaví studentka chemicko technologické fakulty Joanna, která pochází z velké rodiny a včetně jejího přítele žijí všichni dohromady pod jednou střechou. Joanna miluje koně, na kterých ráda jezdí, v zimě sviští na snowboardingu. Pokud by se svým spíše tradičním menu s knedlíčkovou polévkou a pečenou krkovičkou získala právě ona 50 000 korun, vzala by svého milého na dovolenou.

Středa patří vdané Petře z Litomyšle, která je na rodičovské dovolené. Má dvě dcery a ve volné chvíli ráda vytváří různé dekorace a věnuje se ručním pracím. Protože miluje cestování, výhru 50 000 korun by asi věnovala na nějaký ten výlet za hranice všedních dnů. I Petra vsadila na vývar s játrovou zavářkou, dále upeče vepřovou roládu, hostinu zahájí kuřecí špízy.

Ve čtvrtek své soupeřky pozve do Vysokého Mýta Helena, majitelka obchůdku s textilem a doplňky. Je vdaná a má dvě dospělé dcery. Jedna žije v zahraničí a 50 000 korun by její maminka proto ráda utratila za letenku. Ovšem jen v tom případě, pokud její paštika s brusinkami, bramboračka a hovězí na víně obdrží nejvyšší počet bodů.

Na páteční finále se těší spolumajitelka eventové agentury z Kostěnic. Hanka je vdaná maminka čtyřletého syna. Miluje hudbu, zpívá ve dvou kapelách, často jezdí na výlety a má ráda společenské akce spojené s dobrým jídlem a pitím. Účast v pořadu bere jako výzvu a hec. I ona by za své zdravé menu se zasněženým vejcem a pečeným lososem chtěla vyhrát 50 000 korun.

Hanka miluje bramboráky a těch si tento týden ještě užije! Uvidíte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.