Seriály a filmy

20. září 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Prahy a středočeského kraje!

Tento týden zavítáme do hlavní města Prahy a středočeského kraje. Představí se nám jeden mladý muž a čtyři dámy.

V pondělí uvaří aktivní sportovec Lukáš. Je zadaný, v létě oslaví s přítelkyní jednoleté výročí. Lukáš žije s matkou, během studia vysoké školy si přivydělává na brigádách, jezdí na motorce a rád vaří. Svou účast v Prostřeno bere jako velkou výzvu, rád by ale také vyhrál. Má šanci uspět s Hot dogem, zapečeným vějířem, swwet chilli chicken a flan caramel?

Úterý patří slečně Anetě, která před časem dokončila střední školu a nyní pracuje v bance. Žije se svým přítelem v Praze a je to velká romantička. Aneta je trochu ztřeštěná spontánní mladá holka. Zábava bude návratem do dětských let – soutěžící si na obličej budou kreslit zvířátka. Doufejme, že její soupeři ocení avokádo plněné krevetami, zelnou polévku, panenku s chřestem a pana cottu, protože jak samá říká, je hodně urážlivá.

Ve středu se můžete na asistentka prodeje v kosmetické prodejně Marii. Tato mladá sportovně založená slečna tráví nejraději svůj volný čas s přítelem. Od soutěže očekává poznání nových a zajímavých lidí. Jestli se bude spoluhráčům zamlouvat její menu složené z ručně dělaných rohlíčků s mandlovou paštikou, klasickým kuřecím vývarem, máslovým kuřetem a sladkou tečnou na závěr se dozvíme ve středu.

Ve čtvrtek uvaří paní Ivana. Je již v důchodu, ale stále velmi aktivní: mezi Ivaniny koníčky patří sport, tanec, vodáctví, ruční práce všeho druhu, pečení dortů, vaření, luštění křižovek, zůčastňuje se různých soutěží, hraje karty, jezdí na kole. Nyní se ale především věnuje svým 7 vnoučatům. Její soupeři se mohou těšit na zeleninový salát, hovězí polévku, kuře s rýží a schearzwaldský dort, který se bude podávat s kávou.

Pátek bude patřit nejstarší účastnici tohoto týdne. I paní Helena je aktivní důchodkyně. Do pořadu Prostřeno se přihlásila sama poté, co shlédla několik dílů. Nelíbí se jí, jak účastníci vaři, prostírají, jací jsou hostitelé. Svůj hostitelský den chce udělat bez chybičky. Paní Helena se odstěhoval z Prahy na venkov a často navštěvuje svou dceru s vnoučkem až v daleké Californii. Nečekejte ale ždáné americké menu, bude se podávat plněná paprika, slověnská zelňačka, kuřecí a vepřové závitky a celý týden bude zakončen zmrzlinou s horkými malinami.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.