Seriály a filmy

1. listopadu 2014 10:01

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Východočeského kraje!

Celý tento týden bude ryze dámský – sejde se pětice, která bude denně řešit různá vysloveně ženská témata. A ne vždy v klidu a vzájemné toleranci!

Tento týden se s kamerami pořadu Prostřeno vydáme na cestu po Východočeském kraji, konkrétně nahlédneme pod pokličky kuchyní pěti dam, a to v Prachovicích, Hradci Králové, Lanškrounu, v Březové nad Svitavou a v Čepí! Že všechna města a městečka neznáte? Nevadí, vše se dozvíte v pořadu Prostřeno! A kromě toho samozřejmě půjde především o výhru 50 000 Kč a skvělá jídla! Ta doplní pro tento týden úkol týdne v podobě tataráčku – a nezůstaneme pouze u klasiky z hovězího masa a z lososa!

V pondělí přivítá své hosty Hanka, 28letá maminka dvou dětí, chlapečka a holčičky. Hanka pracuje jako operátorka pro firemní zákazníky a v pořadu Prostřeno! prozradí, že jakmile půjde holčička do školy, začne se opět více věnovat své kariéře. Hance sebevědomí a odvaha nechybí, už první den se vyjádří nepříliš pochvalně na adresu svých soupeřek, i když ještě k žádnému otevřenému konfliktu nedojde. Hančiny soupeřky menu nehodnotí špatně, ale Hanka jim nevěří. A co jim tedy připraví? Cibulový koláč, mrkvový krém se zázvorem a chilli, pečenou krkovici se šťouchanými brambory a nugátový dort. Podívejte se sami, jak dopadne například dezert, když hostitelka neví, co je to nugát, a dělá přitom nugátový dort…

Úterní hostitelka Kateřina je 22letá studující maminka, má 13měsíční dcerku, se kterou je na mateřské dovolené. A protože si ji chce nějak ozvláštnit, sama se přihlásila do pořadu Prostřeno! Je pravda, že sympatická Katka je nekonfliktní typ, a tak má šanci, že nebude nikomu vadit natolik, aby vůči ní uplatnil nefér taktiku. Nicméně i Katčino menu zní skvěle: pečená řepa s kozím sýrem, dýňová polévka, plněná kuřecí kapsa s rozmarýnovým bramborem, citronovo-jogurtový dezert. Pondělní hostitelka Hanka zvolila jako úkol týdne tataráček z cukety, Katka vsadí na jistotu – připraví tataráček z lososa.

Ve středu už dojde na vyhraněnější situace a 43letá hostitelka Sylva bude v jedné z hlavních rolí. Původní vzájemné sympatie mezi Sylvou a pondělní hostitelkou Hankou se postupně přesunou od pozitivních k negativním a začne to skřípat. Sylva je žena, která má za sebou dvě manželství a nějaké vztahy, s muži má špatné zkušenosti a asi momentálně o nikoho nestojí. Soupeřky to ale bude zajímat, a tak dojde na celkem osobní rozhovory. A co pro své soupeřky za jejich zvědavost Sylva přichystá? Budou to maminčiny bramboráčky, kuřecí vývar s domácími nudlemi, kuřecí roláda a bramborová kaše trochu jinak, kokosový sen. Padne i ve středu obligátní otázka pořadu Prostřeno!, zda jsou nudle v polévce opravdu domácí?

Čtvrtek patří 24leté prodavačce Ivaně, která má svůj obchod s potravinami, žije v Březové nad Svitavou s manželem a jejich čtyřletou dcerkou a veškerý její život se točí právě kolem těchto dvou osob. Do pořadu Prostřeno! se Ivana přihlásila sama, protože si věří a myslí, že by mohla vyhrát – splnila by si pak jeden ze svých snů – zaplavat si s delfíny! Podaří se jí to? Zaboduje se svým menu tak, aby její body byly ty nejvyšší? Ve hře o 50 000 Kč budou ve čtvrtek tato jídla: šneci, králičí vývar s játrovými knedlíčky, maso dvou barev a smetanové brambory, zmrzlina v pomeranči.

Pátek uzavře nejklidnější hostitelka týdne, 24letá Hanka (už druhá tento týden), která se kvůli práci s přítelem přestěhovala z Moravy do Čepí, odkud každý den dojíždí do Prahy do práce. Hanka studuje vysokou školu a nyní pracuje ve veřejné správě. Hanka je usměvavá a nekonfliktní, do hádek u stolu se nebude zapojovat, protože jí prostě konflikty nedělají dobře. Od svého menu Hanka očekává jen to, aby ostatním chutnalo, když by se vyloženě nepovedlo nebo se nestrefila do chutí, byla by zklamaná. Hanka pro dámy v pátek připraví sýrové roládky, mrkvovo-zázvorovou polévku, hovězí tokáň s rýží a cheesecake.

Tento týden bude s pořadem Prostřeno! pořádně rušno! Adrenalin bude stoupat a ne všechny dámy udrží emoce pod kontrolou! Kdo odejde od stolu, komu nevydrží nervy? Dívejte se s námi na Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.