Seriály a filmy

30. listopadu 2013 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte ze středních Čech!

S pořadem Prostřeno! zůstaneme uprostřed Čech, ale z metropole se rozjedeme po celém Středočeském kraji. Složení bude opačné než minule. Vařit budou samé ženy – některé dělí dvě generace. Takže se opět máme na co těšit…

V pondělí nás do velkého rodinného domu v Tuchlovicích pozve mladá maminka na rodičovské dovolené, která pečuje o malou dceru. Kateřina má ráda zvířata, s chutí si zajde zacvičit zumbu. Přihlásila se z legrace, přesto by za své moderní menu s nadšením vyhrála 50 000 korun.

Paní Věra z Haloun už oslavila sedmdesátku, ale je stále je velmi čiperná. V minulosti pracovala jako provozní v restauracích. Ovdověla, má dva dospělé syny a dvě vnoučata. Ráda se prochází starou Prahou a miluje práci na zahrádce. Co plánuje zkušená kuchařka, aby dosáhla na 50 000 korun? Žádnou českou klasiku, ale čínské menu!

Středa patří mladé svobodné mamince. Tereza pracovala jako pečovatelka, nyní pečuje o dceru. Kdyby to vyšlo a za svoji polévku z červené čočky a smaženou telecí kotletku by si vyvařila 50 000 korun, vybavila by své holčičce nový pokojíček.

Čtvrtá hostitelka se vyučila jako prodavačka, ale už léta pracuje jako masérka. Paní Kateřina z Klecan je skoro třicet let vdaná a s mužem vychovali dva syny. Ráda fotografuje, sportuje a chodí na procházky se psem. Doufá, že 50 000 korun jí určitě přihraje „babiččina polívečka“ a jehněčí na majoránce.

Finále proběhne v Kralupech u jedné ze tří dcer paní Mirky. Sice se vyučila dámskou krejčovou, ale její život je spjat se zájmovou činností pro děti a mládež, konkrétně vede kroužek tance. Očekává úžasné zážitky a výhru 50 000 korun. Co pro to udělá? Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, hovězí na česneku a „děrovanou buchtu“.

A jak to nakonec ve středních Čechách v pátek dopadne? To teprve uvidíte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.