Seriály a filmy

19. dubna 2013 10:17

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte ze Zlínska!

Zlínský region budou reprezentovat čtyři ženy a jeden muž, celý moravský týden ovládne mladší střední generace.

Pondělí patří rozvedené dojičce Janě, která má dvě dospělé děti a přítele. Má ráda hudbu, film, ruční práce, ale nemá moc času na koníčky. Jana přiznává, že je náladová. Prý ji rozveselí, jak se všichni vejdou do jejího malého bytu v Napajedlech, kde se jí moc nelíbí. Kdyby vyhrála 50 000 korun, tak by si ho konečně hezky zařídila.

Druhá Jana pracuje v obchodě, nyní ve skladu. I ona je rozvedená a má dvě dcery a přítele. Rádi sportují, chodí za kulturou a na výlety. Pokud by v úterý vyhrála 50 000 korun, podstoupila by laserovou operaci očí. Co pro to uvaří a upeče? Zelný závin, jogurtové řízky a tvarohové řezy.

Uprostřed týdne uvaří fotograf Jaroslav z Troubek. Gastronomie mu není vzdálená, miluje vaření a jeho žena provozuje v Kroměříži drobné občerstvení. Mají rádi výtvarné umění, starožitnosti a americká auta. Jára nejradši připravuje ryby, steaky a drůbež, na 50 000 zamíří se třemi chody: srbskou čorbou, pikantní kuřecí jehlou a svatebními koláčky dle starého valašského receptu.

Čtvrtek patří rozvedené družinářce Magdě, která na Masarykově univerzitě studuje učitelství. Maminka jedenáctileté dcery má za sebou náročný rok. Dcery ji přemluvila k účasti v soutěži, a pokud by se jí podařilo získat 50 000 korun, peníze by investovala do plánované rekonstrukce bytu. Čtvrteční hostitelka plánuje čtyři, většinou klasické chody: pizzy, zeleninovou polévku, svíčkovou a tažený závin.

Dělnici Evě patří páteční finále. Ve Francově Lhotě dojde na druhou svíčkovou, takže soupeři budou mít dokonalé srovnání. Eva je vdaná a s manželem a dvěma dětmi tvoří veselou rodinu. Ráda vaří a stará se o květiny a zahrádku. Do pořadu ji přihlásily kolegyně z práce a ona ze zvědavosti souhlasila. Samozřejmě že velkým lákadlem je nejen pro ni výhra 50 000 korun. Kdo ji ale na Zlínsku získá, teprve uvidíme!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.