Prostřeno!: Alena přiznala, že miluje polévky ze sáčku

Zámečník Lukáš (35) hosty pozve do zajímavého bytu a stejně zajímavé bude i jeho menu, kde zariskuje s hlívou ústřičnou. Lukáš se snažil, bude to ale stačit na vítězství?

Druhého muže týdne, zámečníka Lukáše, do pořadu přihlásila jeho přítelkyně. Lukáš obývá zajímavý mezonetový byt, který zčásti sdílí i se svými dcerami. Partnerka si o Lukášovi myslí, že umí dobře vařit. Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková, tu ale ve čtvrtek vařit nebude. Lukáš se vaření nebojí a nebojí se ani experimentovat, součástí jeho hlavního chodu dokonce budou houby – nejen hlíva, ale také žampiony, které už někomu přijdou trochu navíc.

Podívejte se, jak Alena básní o polévkách ze sáčku:

Houby ale v jídle jenom nebudou, doprovodí je ještě drůbeží maso a opečené brambory. A paní Alena se zase bojí, zda tu přílohu ukouše. Určitě zvládne vejce s tuňákem, těší se hlavně na toho „tučňáka“ a bude potřebovat slánku, protože hostitel nesolí podle jejích představ. Je možné, že Lukáš nemá o soutěžní večeři pro své hosty připravenou ani slánku? Následuje hráškový krém a Alena má pro soupeře záludnou otázku: jaký je rozdíl mezi hráškem a hrachem? Kdo to ví?

Podívejte se na reakce na hlívu ústřičnou:

I Lukáš má neobvyklou zábavu jako včera kolega – na spolustolovníky čeká test osobnosti. A mascarpone je opět na jídelníčku, tentokrát v dezertu „banány s rumovým mascarpone“. A Petr už ví, že je to italský smetanový čerstvý sýr…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.