Prostřeno!: Bilyana a Milan zakončí týden drsnou hádkou

Mladý tatínek a skladník Petr (25) má na starosti finále, kam přijdou dva čerti, v největšího čerta se ale promění anděl z Bulharska.

V pátek dorazí do Petrova útulného bytu v Chomutově, kde žije se svou rodinkou, Mikuláš, dva čerti a Bilyana jako anděl. Ta ale plánuje, že v závěru večera se jako největší čertice ukáže právě ona. Má plán – Milanovi nic nedarovat, hlavně pokud možno ne výhru! Chce podpořit Petra, který působí sympaticky a skromně. Páteční menu je sice podobné těm předešlým, přesto ale vypadá slibně. Úkol týdne je sice taková Petrova spolupráce s přítelkyní, ale naložená kuřecí křidélka v marinádě by mohla u soupeřů přesto zabodovat.

Podívejte se, jaký má Milan plán na poslední večer:

Většina hostů se těší z jednoduchého, ale chutného předkrmu. Pod „italským tajemstvím“ se skrývá hezky naservírované caprese, Bilyana je ráda, že je na stole konečně i salát. A jak dopadne poslední hovězí vývar? Bude v něm vše, co by tam mělo být? A projdou Petrovi kupované nudle a knedlíčky od babičky? I když hostitel polévku neosladil jako Josef, stejně je díky mrkvi sladká. Vepřová panenka na medu v pepřové krustě zůstala uprostřed růžová, což vadí Bilyaně, zato Milanovi připadá maso vyschlé. A spolustolovníci s jeho kritikou nesouhlasí.

Podívejte se, jaké jsou ohlasy na předkrm:

Ovšem i Milan umí překvapit: pochválí Petrovi dezert, bohatou palačinku s ovocem. Odrazí se to na Milanově hodnocení? Nebo bude taktizovat stejně jako doposud? Opravdu jde tak hodně po penězích, jak mu během výživné chvíle pravdy vyčte Bilyana? Ta si servítky rozhodně nebere a Milanovi pěkně od plic všechno vytmaví. A co na to on? Je to prostě jen hra, ve které chce zvítězit? A protože nejlepší obrana je útok, začne i Milan vyčítat své největší soupeřce zištnou motivaci a faleš. Hezky se to v pátek o té mikulášské rozjede, diváci budou jen koukat.

Podívejte se, co všechno si Biyana s Milanem řekli:

A jak to celé dopadne? Vyhraje Milan, jak by si přál? Komu pošlete svůj hlas?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.