Prostřeno!: Broňa dostane u vojandy Martiny zákaz mluvit

Udrží si vojanda Martina (26) ve finále pořádek? Zvládne i upovídaného Broňu a unaveného Josefa?

Během týdne se Martina příliš neprojevovala, proto její soupeře překvapí, že je vojačkou z povolání. Sympatická hostitelka žije s přítelem v příjemném světlém podkrovním bytě s velkou terasou, ale přiznává, že kromě víkendu doma moc nevaří. Na výhře jí ale záleží, proto se na finále dobře připravila, Přesto Martina z nervozity pár chybiček udělá. Je ale pohotová a dokáže z toho vždy včas vybruslit, i když to na sebe klidně poví.

Martina mluví o své profesi:

Martina si vybrala recepty světové kuchyně. Začne předkrmem, který snad ocení i Josef, bude to carpaccio z červené řepy. Broňa ale má připomínky – ne kvůli kozímu sýru, ale kvůli tomu, že carpaccio není na tenoučké plátky. Také má poznámky k italské polévce minestrone, protože v ní nejsou rajčata, a tudíž není červená a sladkokyselá, jak je zvyklý. Též v ní chybějí nudle, na ty hostitelka ve stresu zapomněla, ale zato tam plavou nevšední, předem usmažené knedlíčky z kuřecího masa.

Podívejte se, jak Martina připravuje kuřecí knedlíčky:

Všichni se těší na panenku Wellington, v čem je zvláštní? Vepřové maso se peče v těstě a uvnitř je ještě pikantní směs žampionů s hořčicí. Hlavní chod je dokonalý a doplní ho jen troška grilované zeleniny. Hostitelka nakonec zazmatkuje i při přípravě sladké tečky, ale ani to není na výsledku znát. Všichni si na jejím „piškotovém tajemství“ moc pochutnají a Martina může být spokojená nejen se svým menu, ale i s družnou náladou, kterou se jí podaří přes věčné špičkování Broni s Josefem u stolu udržet…

Broňa dostal zákaz mluvit:

Dojde na páteční vyříkávání? Každý má svou pravdu a každý chce, aby zazněla. Jak poslední večer dopadne? Kdo to tento týden vyhraje? A bude to výhra zasloužená? Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.