Prostřeno! bude díky jedné z účastnic hororem

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Tři ženy a dva muži se sejdou u prostřeného stolu, aby předvedli, v čem tkví kouzlo jejich kuchyní.

Ovšem tento týden bude napínavý a výsledkem asi velmi zamíchá úkol týdne, který je poměrně těžký. Kdo zvládne připravit sushi tak, aby ostatní nepoznali, že jde o úkol týdne? A zvládnou se s tak náročným úkolem soutěžící poprat? Jaký je váš názor? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna i podruhé na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Krupiérka Ludmila (38) žije sama.

Do pořadu se přihlásila, protože ráda vaří, a popravdě přiznává, že je na tom finančně teď velmi zle a peníze by se jí hodily. Má zkušenost s účinkováním v televizním pořadu Peříčko. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na zaplacení nájmu a koupila by si lednici. Ráda zpívá, baví se kreativními činnostmi. A těší se na nové zážitky, které ji, jak doufá, obohatí.

Úterý: Stevard Marek Fľak (23) šetří na byt.

A přesně do toho by také investoval svou výhru. Úterní hostitel pochází ze Slovenska. Je svobodný a bezdětný. Marek žije podle svého a podle něj je to super život. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka. Pokud vyhraje, tak peníze bude šetřit na byt. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávání jídel poslepu. Problémem se může jevit to, že Marek přiznává, že se doma moc nezdržuje, takže ani často nevaří. Bude jeho dosavadní praxe stačit na výhru?

Středa: Maminka na mateřské dovolené Karolína (27) se do pořadu přihlásila sama.

Chce totiž ukázat, že i s dětmi jde zvládnout vše, co si člověk umane. A to klidně i s dvojčaty. Pokud by vyhrála, tak by synům zařídila pokojíček. Karolína ráda sportuje – od dětství střídala různé sporty. V devíti letech začala hrát za tým DHC Slavia Praha házenou – s týmem posbírala různé ceny na domácích i mezinárodních turnajích. Házené se věnuje stále, dále ráda jezdí na koni, na kole a chodí na brusle. Hodně času věnuje svým synům a ráda se baví s přáteli. Hostům nabídne česko-gruzínská jídla, protože její partner odtamtud pochází. Zaujme neotřelou kuchyní?

Čtvrtek: Manažer Tomáš (27) chce poznat lidi z jiné sociální skupiny.

Má přítelkyni, se kterou mají krásný vztah, a nedávno spolu začali společně bydlet. Tomáš žije aktivní a společenský život, rád se baví se svými přáteli. Do pořadu se přihlásil sám, protože by rád zjistil, jak celé natáčení probíhá. Rád by si dokázal, že umí být pozorným hostitelem, a doufá, že se mu podaří uvařit kompletní večerní menu pro své hosty. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na cestování s přítelkyní. Podaří se mu oslnit a vyhrát?

Pátek: Podnikatelka Leona (50) se rozhodla předvést, co umí v kuchyni.

Leona je podruhé vdaná, s druhým manželem žije 15 let, společně mají jedno dítě, ale celkem vychovali dvě děti. Dvě děti s nimi stále žijí a dvě už mají vlastní bydlení. Doma jim dělají společnost tři psi, kteří jsou jejich mazlíčci. S rodinou společně tráví hodně času, společně cestují a pořádají různé akce. O tom, že jí jde především o zábavu, svědčí i přístup k výhře: Tu by věnovala útulku pro psy, případně by něco rozdělila mezi spoluúčinkující.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude odhaleno, čí taktika měla smysl a kdo vsadil na nesprávné recepty i chování. O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.