Seriály a filmy

14. listopadu 2018 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Bude se řešit Radovanův úklid!

Tereza (24) se vrátila z Ameriky a u kamarádky uvaří chutné odlehčené menu, na které se ale hosté načekají.

Čtvrteční hostinu připraví nejmladší Tereza, která si sedne spíš s oběma muži než s kolegyněmi. Je trochu tajemná, pracuje v logistice, prý hlavně kvůli zdraví a se vrátila z USA, kam odjela na Floridu za svojí velkou láskou. Vdala se – za ženu. Tereza má za sebou velkou sportovní minulost, jak ukazují medaile, kvůli zdraví však musela sportovní kariéru před lety opustit. Na večeře chodí zásadně v šortkách a tílku, takže si můžeme prohlédnout její tetování. Nevaří doma, její byt se teprve rekonstruuje. Přechodný azyl našla u kamarádky. Tereza miluje svého psa a psí bude i její venkovní zábava – hledání pachové stopy.

Všichni se pustili do Radovana kvůli úklidu, podívejte se:

Hosté jsou už zvědaví na její moderní odlehčené menu s prvky zahraniční kuchyně. Ivana se děsí předkrmu, což jsou krevety v těstíčku, ale osmělí se a ochutná. Většině chutná i polévka, což je Terezina oblíbená smetanová česnečka, někdo by v ní snesl ještě více česneku. Hostitelka, která jí jen kuřecí maso, udělá z kuřecího steaky, ústřední částí hlavního chodu je ale krémové rizoto s parmazánem, někteří hosté čekali něco jiného.

Podívejte se, jak Ivaně chutnaly ryby, které obyčejně nejí:

Co u Terezy všem vadí, je dlouhé čekání na jídlo, které je nakonec studené. A sladká tečka? Ta naopak stihla poněkud roztát, jinak je ale „domácí zmrzlina s překvapením“ chutná a jako všechny ostatní Terčiny chody i lákavě naservírovaná. Sama hostitelka je překvapená, jak chutný úkol týdne připravila v podobě dýňových chipsů.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.