Prostřeno!: Bude se řešit Radovanův úklid

Tereza (24) se vrátila z Ameriky a u kamarádky uvaří chutné odlehčené menu, na které se ale hosté načekají.

REPRÍZA / Čtvrteční hostinu připraví nejmladší Tereza, která si sedne spíš s oběma muži než s kolegyněmi. Je trochu tajemná, pracuje v logistice, prý hlavně kvůli zdraví a se vrátila z USA, kam odjela na Floridu za svojí velkou láskou. Vdala se – za ženu. Tereza má za sebou velkou sportovní minulost, jak ukazují medaile, kvůli zdraví však musela sportovní kariéru před lety opustit. Na večeře chodí zásadně v šortkách a tílku, takže si můžeme prohlédnout její tetování. Nevaří doma, její byt se teprve rekonstruuje. Přechodný azyl našla u kamarádky. Tereza miluje svého psa a psí bude i její venkovní zábava – hledání pachové stopy.

Všichni se pustili do Radovana kvůli úklidu, podívejte se:

Hosté jsou už zvědaví na její moderní odlehčené menu s prvky zahraniční kuchyně. Ivana se děsí předkrmu, což jsou krevety v těstíčku, ale osmělí se a ochutná. Většině chutná i polévka, což je Terezina oblíbená smetanová česnečka, někdo by v ní snesl ještě více česneku. Hostitelka, která jí jen kuřecí maso, udělá z kuřecího steaky, ústřední částí hlavního chodu je ale krémové rizoto s parmazánem, někteří hosté čekali něco jiného.

Podívejte se, jak Ivaně chutnaly ryby, které obyčejně nejí:

Co u Terezy všem vadí, je dlouhé čekání na jídlo, které je nakonec studené. A sladká tečka? Ta naopak stihla poněkud roztát, jinak je ale „domácí zmrzlina s překvapením“ chutná a jako všechny ostatní Terčiny chody i lákavě naservírovaná. Sama hostitelka je překvapená, jak chutný úkol týdne připravila v podobě dýňových chipsů.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.