Prostřeno!: Bydlí v přívěsu, ale hosty pozve na zámek, který málem zapálí

Radislav (49) bydlí v přívěsu a vařit bude i proto, aby si konečně zajistil bydlení.

Radislav má základní vzdělání. Pracuje v Polsku pět měsíců jako operátor výroby. Předtím pracoval jako operátor logistiky. Je svobodný a bezdětný. Žije v karavanu na zahradě a čeká, až obec připraví byt, který dostane. Hodně času tráví v Polsku, kde také pracuje. Do pořadu se přihlásil na popud pana starosty a svých známých, kterým chutná vše, co připraví a co jim přinese ochutnat. Pokud by vyhrál, tak by si za peníze nakoupil vybavení do nového bytu. Radislav ukáže svoji maringotku, ale vařit bude na zámku.

Sám o sobě tvrdí, že je normální chlap. Je klidný a není výbušný. Tedy do doby, dokud nedostane na stůl smažený sýr, což se dnes zaručeně nestane. Protože si sám vaří dobroty, které má rád. Ocení je ale také spolusoutěžící? Radislav vsadí na klasiku, uvidíme tedy, jak se mu podaří. Salámová pomazánka neurazí ani nenadchne, hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi spolustolující ocení. Bábovka bude suchá, nebo na skus? Počkejte si. Jako zábavu si pro své hosty připravil prohlídku zámku. Koho zajímá historie a koho ne?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.