Prostřeno!: Čerstvě vytržené zuby a vaření s vysokým tlakem

Jardovi (59) při vaření pěkně stoupne tlak. A své hosty pozve na pouť, kde na ně čeká střelnice.

Sympatický srandista, realiťák Jarda, bude mít v úterý co dělat, protože Kateřina včera nasadila laťku pěkně vysoko. Ale v komfortní kuchyni jeho nového řadového domu na okraji Liberce by se mu mělo vařit báječně; má tam obrovský sporák i veškeré technické vybavení. Trojnásobný, podruhé ženatý otec má jako král tři dcery, každou chvíli očekává druhé vnouče a divákům se svěří nejen se svým životem, ale i zdravotním stavem a koníčky. Jarda miluje fotbal, ve své řadovce má polohovací postel a zarámovaného Goťáka s podpisem.

Podívejte se, jak Jarda připravuje krevety:

Menu Jarda sestaví prý záměrně tzv. nevýherní a zariskuje s předkrmem, v němž jsou hned na úvod krevety. A hostitel počítá s tím, že mu za ně budou soupeři strhávat body. Překvapením je, že krevety nejí Alma, což právě od ženy pocházející z jihu nikdo nečekal. Ta moc nedá ani Jardově „číně“, stěžuje si na zuby a úterní menu tak trochu letem světem se jí zdá poněkud nesourodé. Kolegové nevědí, co si o tom všem myslet. Je to taktika, nebo se dnes Alma jen špatně vyspala? Proč nejí, když si pak stěžuje, že je hladová?

Podívejte se, jak si Jarda hraje s hlavním chodem:

A co Jardův vysoký tlak, jak mu během vaření ukázal jeho tlakoměr? Snad to hostitel ve zdraví zvládne, nevykašle se ani na úkol týdne, v jeho pojetí budou párky v celozrnných dalamáncích s cibulkou a soupeři je dostanou pěkně v ubrousku ke šmejdění. A u Jardy doma je na co se dívat… Hostitel nakonec pozve návštěvu na improvizovanou pouť. Kdo si v jeho sklepní střelnici vystřelí srdce a papírové růže?

Co jsou to vošouchy?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.