Prostřeno!: Další večeře se nebude podávat u hostitelky doma

REPRÍZA Vyučená cukrářka Barbora (25) je prý flegmatička a to se jí bude hodit. Jirka si včera odvařil a teď u stolu kritizuje…

Bára připraví hostům moderní menu a na jídelním lístku to vypadá slibně. Ani ona ale nevaří doma, protože bydlí momentálně s maminkou, která si nepřeje, aby se u ní doma natáčelo. A protože Bára se sestrou už v minulosti dva roky bydlela, zná to u ní jak své boty, dokonce má v bytě ještě své zázemí, takže je to tak napůl. Jenže Tomášovi se to nelíbí a slibuje za to nějaké body dolů. Bára začne svou večeři bruschettou, kterou považuje za snadný, ale celkem spolehlivý předkrm; nedá moc práce, ale hostům většinou chutná. Někomu přesto vadí, že na bruschettu hostitelka neupekla vlastní pečivo.

Podívejte se, jak Jiří machruje:

Všichni se docela těší na polévku, což je poctivý hovězí vývar s domácími nudlemi, který vypadá, že by mohl být docela silný, jenže prý není. Alespoň podle Jiřího je průměrný, až podprůměrný a bohužel slabý. Barboře hodně chutná minutkové maso s bramborem, proto se na hlavní chod spolehne na vepřovou panenku a šťouchačky, což se jí povede. Jídlo ale doprovodí dvě omáčky – pepřová a žampionová, a ty už slaví menší úspěch. Pepřová je prý peřová až moc, v žampionové je zase moc mouky i cibule.

Podívejte se, jaké má Bára problémy s dezertem:

Jak dopadne pečený cheesecake? Bude aspoň moučník nezpochybnitelným úspěchem třetího večera? To by mohlo vyjít, když je Bára vyučená cukrářka…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.