Seriály a filmy

28. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Dana šlápne do hovínka

Ředitel agentury Zdeněk (33) má doma kočku i psa a kolem domu naštěstí i zahradu.

Finále v domku v Lešanech u dvojnásobného tatínka Zdeňka bude důstojným zakončením celého speciálního týdne pro pejskaře a jejich miláčky. Jeho fenka Keitie je prý trochu rozmazlená, ale jinak hodná, pohodová, vždyť doma se ještě snese s dalším členem rodiny, kočkou Michel. Psi jsou v pátek už docela parťáci, jen Lucia se svým Chumleem je taková nejistá, jako by nevěděla, co úplně chce, a dělá si starosti, i když nemusí. Zdeňkův řadový, naštěstí kvalitně oplocený domek se vstupem na malou zahradou umožňuje pejsky vypustit ven, což také v pátek hosté využijí. Trochu na to doplatila Jana, která během venkovní zábavy v házení šipek šlápne do psího exkrementu.

Podívejte se, co se přihodilo Daně:

Po celém týdnu by si hosté dali už něco lehčího, hodně zeleniny, a to jim hostitel bohatě splní. Pravý hovězí argentinský steak s rukolovým salátem se sušenými rajčaty a grilovanou zeleninou už nemá žádnou další přílohu. I když je dva dny za sebou hovězí vývar, nijak zvlášť to nevadí, protože tentokrát je pro změnu s knedlíčky a nudlemi. Zavářky se tedy liší a možnost srovnání se přímo nabízí. A je to výborná polévka s plnou chutí. Páteční první i poslední chody jsou italské. Jako předkrm Zdeněk podává bruschettu a smetanová panna cotta se mu tak povede, že podle Dany jde o nejchutnější dezert týdne.

Podívejte se, Bára je zase odstrčená:

Dana není sama, kdo se oblizuje. Zajímavou zkušenost totiž účastníci udělali s úkolem týdne, když se vlastními silami snažili vyrobit nějakou psí dobrotu, což se v pátek skvěle povedlo i Zdeňkovi. Suchary z kuřecích jater a ovesných vloček by asi od pejsků dostaly deset bodů, protože jejich misky zůstaly prázdné. Prý to hostitelé někdy takto ukuchtí pro své mazlíčky i doma, když vidí, že to nedá velkou práci a změna krmení má u pejsků takový úspěch.

A kdo to celé vyhraje? Zvítězí dobrá kuchyně, nebo dobré nervy? Po jakém úkolu týdne zůstanou jen prázdné misky? Sledujte první speciální psí Prostřeno! a dozvíte se to!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.