Prostřeno!: David tvrdí, že je kebab z kozího masa

Adrian (25) si naplánoval ambiciózní menu, jenže skoro nic nedopadne podle hostitelových představ.

Mladý pohodář Adrian pracuje jako specialista odbytu ve stavebninách a žije se svou partnerkou v malém bytě na Smíchově. Rád fotí a cestuje, jeho přítelkyně má mexický původ, což vzbudí údiv a všetečné otázky u stolu. Soupeře potěší, že Adrian přešel na italskou kuchyni a těší se na změnu. Hostitel vaření miluje, má kulinářské zkušenosti, ale uprostřed týdne se mu moc nedaří. Řízne se do prstu a téměř s každým chodem přijde nějaký problém.

Kozí sýr rozproudí vášnivou debatu, podívejte se na videu:

Na předkrmovou „variaci bruschett“ si Adrian sám upeče veky, ale chlebíčky před obložením ještě opeče, že křupou až moc. Vypadají velmi lákavě, každý má jinou oblohu, ale třeba bruschetta s kozím sýrem není pro každého. Karolína se nad aromatickým sýrem, který v životě ještě neochutnala, pěkně ošklíbá. Pórková krémová polévka je hodně bramborová. David, který polévkové krémy nemá rád, i když na tenhle se výjimečně těšil, je otrávený, protože více než polévka je to kaše.

Podívejte se na ohlasy na polévkovou kaši:

Druhý chod zůstane na talířích a hosté nedojedí ani „domácí pastu s kachním ragú“. Ragú Adrian bohužel připálil, i když část masa se šťávou zachránil. Dost práce mu daly domácí široké nudle, do kterých se pustil bez pomoci strojku. Náprava hlavního chodu zabrala nějaký čas, čekalo se, a těstoviny jsou hodně na skus, což všichni také nemusejí. Díky milovnicím sladkého dopadne i ve středu nejlépe dezert (čokoládová panna cotta s ovocem), přesto Dominika najde mouchy i na posledním chodu.

Podívejte se, jak se povede zábava:

A protože jsme v kulinářské soutěži, hostitel si zvolí tematickou zábavu související s jídlem – ochutnávku poslepu. Přestože je Adrian z vlastního výkonu zklamaný, nakonec je u stolu docela legrace.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.