Prostřeno!: Dceru vychovává babička, u Terezy spí společně se spolubydlícím

V Plzeňském kraji se sejdou u stolu čtyři ženy a jeden muž. Všechny věkové kategorie se budou snažit svým menu zaujmout a dosáhnout na výhru, která by mohla splnit jejich sny. Komu se to podaří?

A jak si soutěžící poradí s úkolem týdne, kterým bude příprava speciality z Plzeňska? Kdo ji dokáže zakomponovat do menu a kdo si s ní vůbec nebude vědět rady? Stále se hraje o stejnou výhru 60 tisíc korun a hostitelskou čest k tomu. Navíc mohou, díky hlasování, opět vyhrát i diváci. Zapojte se do hry a zkuste své štěstí.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

V každém případě bude Prostřeno! napínavé až do konce. A to i proto, že se bude taktizovat. Prohlédnete toho, komu jde o výhru nejvíc? A odhalí ho u stolu také soutěžící?

Pondělí: Tereza (27) vaří pro dceru, která je nejdůležitější osobou jejího života. A své umění chce předvést i v soutěži.

Tereza se vyučila v Mariánských Lázních na učilišti v oboru kuchař-číšník. Pracovala vždy v nějakém fastfoodu a momentálně pracuje v bageterii. Je svobodná matka a má dceru Elizabeth, které je 8 let. Dcera chodí do školy v Plané, a tak je přes týden u babičky, a víkendy a prázdniny tráví s Terezou. Dcera je pro Terezu to nejdůležitější, co má. Doma jí dělají společnost tři kočky, které má moc ráda. Žije v pronajatém bytě v Plzni se spolubydlícími.

Do pořadu ji přihlásil její kamarád. Prostřeno! spolu sledovali a on ji potom bez jejího vědomí přihlásil. Tereza by si ráda vyzkoušela, jaké to je vařit před kamerou, a chtěla by zjistit, jestli jídlo, které uvaří, bude chutnat i jiným lidem, než jsou její přátelé. Ráda by také získala výhru. Svým hostů nabídne experimentálně kombinované menu, pokrmy světové i lokální. Ocení její snahu o světovost ostatní soutěžící? Nebo jim guacamole s hovězím vývarem moc ladit nebude? Najde se už u stolu první rýpal? A koho zaujme zábava v podobě beatboxu?

Úterý: Radislav (49) bydlí v přívěsu a vařit bude i proto, aby si konečně zajistil bydlení.

Radislav má základní vzdělání. Pracuje v Polsku pět měsíců jako operátor výroby. Předtím pracoval jako operátor logistiky. Je svobodný a bezdětný. Žije v karavanu na zahradě a čeká, až obec připraví byt, který dostane. Hodně času tráví v Polsku, kde také pracuje. Do pořadu se přihlásil na popud pana starosty a svých známých, kterým chutná vše, co připraví a co jim přinese ochutnat. Pokud by vyhrál, tak by si za peníze nakoupil vybavení do nového bytu. Radislav ukáže svoji maringotku, ale vařit bude na zámku.

Sám o sobě tvrdí, že je normální chlap. Je klidný a není výbušný. Tedy do doby, dokud nedostane na stůl smažený sýr, což se dnes zaručeně nestane. Protože si sám vaří dobroty, které má rád. Ocení je ale také spolusoutěžící? Radislav vsadí na klasiku, uvidíme tedy, jak se mu podaří. Salámová pomazánka neurazí ani nenadchne, hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi spolustolující ocení. Bábovka bude suchá, nebo na skus? Počkejte si. Jako zábavu si pro své hosty připravil prohlídku zámku. Koho zajímá historie a koho ne?

Středa: Kristýna (25) je na mateřské, ale přesto pracuje. Manžel si myslí, že je nejlepší kuchařka na světě, bude alespoň nejlepší kuchařkou tohoto týdne?

Kristýna je na mateřské dovolené. Předtím pracovala jako kadeřnice – s manželem mají společně kadeřnictví v Plzni. S manželem Martinem má dceru Marilyn (10 měsíců) a syna Williama (4 roky). V novém domě bydlí teprve tři měsíce. I když je Kristýna na mateřské, tak si občas odběhne do kadeřnictví za svými klienty, kde se odreaguje, a děti mezitím pohlídá babička. Sama o sobě tvrdí, že je optimistická, komunikativní, energická, veselá a má vždy svůj názor. Do pořadu ji přihlásil její manžel, protože si o ní myslí, že je dobrá kuchařka.

Kristýna se těší, že zjistí, jak probíhá celé natáčení, a doufá, že si užije zábavu a dozví se něco nového. Nemůže se dočkat seznámení s novými lidmi a odběhnutí od rodinného stereotypu. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do domu. Zatím nemají hotovou terasu a zahradu. Případně by jela s rodinou na dovolenou. Mezi Kristýniny koníčky patří hudba, divadlo, muzikály a zpěv. S manželem oba rádi zpívají a chodí na karaoke. Mezi její koníčky patří i jejich děti, se kterými tráví nejvíc času. Menu ovšem sestavila takové, aby bylo rychlé a snadné na přípravu. Odhalí tuto taktiku spolusoutěžící? A jak ji ohodnotí? Zaujme hovězí carpaccio s bagetkou, tomatová polévka s parmazánem nebo lososový steak? Zábava potěší především ženy. Kadeřnická show je to, co chtějí vidět. Jak ji ale nakonec ohodnotí?

Čtvrtek: Gabrielu (33) přihlásila do soutěže její maminka. Naplní Gábinka svým menu její očekávání a vyhraje?

Gabriela má nedokončené středoškolské vzdělání. Udělala si rekvalifikační kurz – pracovník v sociálních službách. Jejím zaměstnáním je pracovnice v sociálních službách a dále pečuje o osobu blízkou. Žije s přítelem, se kterým má tři děti (dvě dcery a syna – 13, 9 a 6 let). Do pořadu ji přihlásila její máma, která si myslí, že Gabriela dobře vaří. Těší se na dobré jídlo, které ochutná, a na nové lidi, které potká. Pokud by vyhrála, tak by si zařídila novou ložnici a zaplatila by si rekvalifikační kurz na modeláž gelových nehtů.

Nejraději připravuje maso, omáčky, česká a romská jídla. Má ráda maso a omáčky. Pokud je jídlo dobře připravené, tak si pochutná skoro na všem. Mezi její oblíbená jídla patří svíčková omáčka, koprová omáčka, steak a také špenát s bramborovým knedlíkem a kachnou. I proto je její menu klasické. Připraví romskou specialitu pišot, hovězí svíčkovou a šlehačkové pokušení. Kdo ale bude v pokušení hodnotit toto menu nečestně? A zaujme taneční vystoupení jako zábava?

Pátek: Michaela (32) lásku našla v Německu, nesnáší faleš a výhrou by odměnila manžela i syna

Michaela se vyučila jako prodavačka a také se tomuto oboru sedm let věnovala. Poté se však odstěhovala do Německa, kde začala pracovat jako výpomoc v kuchyni. Pak si našla vysněnou práci jako asistentka při prodeji nemovitostí. S manželem se potkala v Německu v práci, je Němec. Mají spolu dvouletého syna a žijí v prostorném domě se zahradou, kde mají dva rotvajlery.

Do pořadu se Michaela přihlásila sama, protože by ráda získala nové zkušenosti a poznala nové lidi a chutě. Těší se na dobrou zábavu, ve kterou doufá po celý týden. Pokud by vyhrála, tak by koupila něco synovi a manželovi, zbytek by investovala. Nemá ráda ostrá jídla, a to se odrazí také v jejím menu. Tortillové jednohubky, pórkový krém s krutony, panenka se šťouchanými bramborami a pažitkovým přelivem. Nebude to na ostatní soutěžící moc velká nuda? A co kreativní zábava, zaujme, nebo už budou mít hosté všech uměleckých zábav v tomto týdnu dost? A přiznají se během pokliček ti, kdo taktizovali? Jak celý týden dopadne? Vyhraje dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Napínavé to bude až do konce!

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.50 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.