Prostřeno!: Důchodkyně Zdeňka nesedí doma v papučích, jezdí s chlapy na turnaje hrát mariáš

Důchodkyně Zdeňka (70) si na žádné řečičky nepotrpí. Nesedí doma v papučích, ale ráda jezdí na turnaje, kde hraje mariáš a taroky.

Paní Zdeňka je takový svéráz. Občas je až drsně přímá, sama na to upozorňuje, nikoho moc nešetří. Umí si ale udělat legraci i sama ze sebe. Soupeři se dozvědí, že byla třikrát vdaná, prý „kdo by s ní taky vydržel“. Soutěžní večeře je jedním z posledních dnů, které nejstarší hostitelka tráví ve svém hezkém domečku s velkou zahradou. Domek již prodala, v patře čekají zabalené krabice, bude se stěhovat do bytu, protože to prý již sama neutáhne. A to kdysi řídila i autobus! Zdeňka má děti, žije ale sama, ve volném čase hraje ráda karty, jezdí na turnaje, také se stará o svého pejska.

Podívejte se, jak Zdeňka mluví o svých koníčcích:

Čtvrtá hostitelka je ohledně jídla trochu „konzerva“, prý by i ráda ochutnala něco nového, ale sama upozorňuje na to, že zvyk je prostě železná košile. Krémové polévky se Zdeňce téměř oškliví, sladké nemusí a předkrmy až nenávidí. Sama své první „toustíky“ připravovala „poprvé a prý taky naposled“. Z polévek uznává jen klasiku a čiré vývary, jeden takový také uvaří a uválí do něj domácí nudle. Prý poctivé, jaké se dělají na Valašsku, odkud hostitelka pochází. To aby člověk věděl, že má do čeho kousnout.

Podívejte se, jak to má Zdeňka s muži:

Polévka je chutná a také kotlety na cibuli se šťouchaným bramborem jsou dobré, jídlo by asi jen chtělo víc šťávy, ale hostitelka k masu aspoň umíchala dva dipy: česnekový a křenový. Ovocný pohár s mascarpone a ovocem připomíná pondělní Vláďovo tiramisu. Soupeři už ale stejně skoro nemohou, najedli se do sytosti. A protože Zdeňka a karty spolu ladí, i zábava bude karetní. Čertovy obrázky možná prozradí, jaký kdo je. Úkol týdne od nejstarší hostitelky jsou bramboráčky a Markéta, která si poplete i hostitelčino jméno, je ohledně zadání stále zmatenější.

Podívejte se, jak to jde Zdeňce v kuchyni:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.