Prostřeno!: Eva pozve hosty na samotu u lesa

Zootechnička Eva (34) bydlí v domě na samotě u lesa. Proč si o ní hosté myslí, že je to taktička týdne? Je to pravda?

Poslední večeři a celé finále připraví zootechnička Eva, která poněkud mate svou zamlklostí u stolu, k jídlům se nijak zvlášť nevyjadřuje. Sama to vysvětluje tím, že je prostě větší introvert než ostatní a sblížit se s druhými jí dá více času. Její bydlení v domečku je vkusné a má v sobě velký potenciál, jen to bude ještě stát hodně práce, času i peněz. Zatím v domě, kde žije Eva s partnerem, dvouletým synem i zvířaty, chybějí dveře. Prostě ještě nebyl čas a finance je dodělat – výhra by se poslední hostitelce též jistě hodila.

Podívejte se, jak se hostitelce povedla polévka:

A ačkoliv se šikovná kuchařka Eva bude snažit, nevyhne se časovému presu. Bude vymýšlet, jak hosty zabavit, jak z časové tísně vybruslit. Jako zábavu si Eva zvolila výrobu z kůže, o kterou se postará její partner. Koho to bude nejvíc bavit? Naštěstí tak získá potřebné vteřiny a své do Francie směřující menu zdárně dokončí. Jako předkrm bude francouzský cibulový koláč podobný známému lotrinskému, následuje další hovězí polévka a populární hovězí po burgundsku. To ale Monice připomíná jídlo spíš ze závodní jídelny, vděčný strávník Honza si ale na měkkém masíčku pochutná. A s úkolem týdne se nemaže ani Eva, i ona perník na svůj jahodový dortík prostě jenom nastrouhá…

Podívejte se, jak Eva připravuje hovězí po burgunsku:

Jak nejen finále, ale celý týden dopadne? Kdo vyhraje a kdo nejvíc taktizuje? Bude to výhra zasloužená? Nesouhlasíte? Vezměte spravedlnost do vlastních rukou a hlasujte!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.