Prostřeno!: Holky dojmou Tomáše k slzám

Masérka Hanka (26) své hosty pozve konečně do domu a podává zavinutý nejen předkrm, ale i hlavní chod. Proč je Tomáš dojatý?

Tmavovlasá Hanka, o které si některé soupeřky myslely, že je taktička, protože se zatím příliš neprojevovala, včera slíbila, že až hosté přijedou k ní na venkov, ani ji nepoznají, jak vstřícná a hovorná bude. A to platí a hosty to potěší, stejně jako fakt, že budou konečně hodovat v domě. To nejlepší na konec? Hanka v rozlehlém dvougeneračním domě žije s rodiči a jako svobodná maminka to dokáže ocenit. Vydělává si jako masérka a hosté se už možná těší, že by to mohlo být součástí poslední zábavy. To se ale teprve uvidí…

Podívejte se, jak to Hanka pomotala s úkolem týdne:

Poslední hostitelka musí na poslední chvíli improvizovat, když zapomněla koupit barevnou goudu do svého předkrmu, který potěší hlavně Lucii, milovnici sýrů. Hanka se pustila do dvou sýrových rolád ochucených česnekem a sušenými rajčaty. Těch má doma dost, i česneku prý bylo v roládách až moc, jinak ale ještě s pečivem z domácí pekárny návštěvu předkrm potěšil. Původně v nich měl skončit i chřest, ten ale zůstal zapomenutý v hrnci, proto se Hanka rozhodla, že ho bude podávat s přílohou ke svému hlavnímu chodu. Ten je také zavinutý a též dobrý, navíc pěkně naservírovaný. A protože šlo o kuřecí závitky, ochutnat je mohla i Lucie. Polévka z červené čočky hosty příjemně překvapila, třeba Tomáš tuhle drobnou čočku ani neznal.

Podívejte se, jak dopadl Hanky dort:

Hostitelka ale zapomněla v troubě korpus na své dortíky s mascarpone a ovocem, a přestože se to pokusila zakamuflovat jako čokoládu, Tomáš si té připáleniny všiml. A také si u Hanky všiml tahací harmoniky a hned na ni zahrál. Je vůbec něco, co Tomáš neumí?

A jak skončí finále v Hančině režii? Uvidí se tahle parta ještě někdy?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.