Prostřeno!: Hosté div nezapálí chatu Honzovy maminky

Jana (33) sice handicapují následky jeho nedávného úrazu, ale za svůj výkon v kuchyni se stydět nemusí.

Druhý večer v pořadí bude v režii svobodného a bezdětného číšníka Honzy, který následkem sportovního úrazu přišel nedávno o pár zubů. Jan nezapře svou profesi, talíře servíruje jako profesionál a předvede se i jako nadějný kuchař. Do pořadu ho přihlásily kamarádky a vařit bude u své maminky.

Podívejte se, kde bude Honza vařit:

Honzův poslední chod je zároveň i zábavou – palačinky si hosté budou moci sami oflambovat. Hozenou rukavici a zápalky návštěva přijme s nadšením, i když je to trochu nebezpečné.

Podívejte se, ja hosté flambují:

U stolu opět zavládne dobrá nálada a jediné, co může týden pokazit, je Bohouš, který moc mluví. Má ke všemu poznámky, jako potravinářský technolog s mezinárodními zkušenostmi se cítí jistý v kramflekách a na ostatní působí jako takový brouk Pytlík. Honzův „tataráček z lososa” je dobrý předkrm, jen se někomu nelíbí způsob, jakým ho hostitel připravoval.

Honza bude neustále pod dohledem:

Po včerejší chutné polévce je hovězí consommé sladší po mrkvi, na hlavní chod je kuřecí kapsa plněná pórkem, nivou a kukuřicí, připravená na medu, kari a pivu. Kari ochutí jídelníček v týdnu ještě jednou, ale Vladimír ho zrovna nemusí. Zato mu moc chutnají již zmíněné flambované palačinky s griliášem.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.