Prostřeno!: Hosté jsou v šoku z Romanova bydlení

Po návratu z Anglie si zařídil uklízecí firmu, se kterou dnes podniká.

Má velkou rodinu – s partnerkou mají čtyři děti, které doma mají všechno, co potřebují. I když příchod do domu je všelijaký, v bytě u Romana, který je světlý a krásně zařízený, je čisto a útulno. A k vaření se má třetí hostitel také čile, je vidět, že mu to jde od ruky, doma prý vaří často. Roman do svého menu zapracoval prvky italské i romské kuchyně, takže to bude zajímavý mix ne úplně všedních chutí.

Podívejte se, co hosty u Romana čeká:

Hostitel chce mít všechno dokonalé a rád by to stihl včas, to se mu ale úplně nedaří. Má velké problémy s vývrtkou, kterou nevlastní, a u italského rizota, což je ještě se špízem a boloňskou omáčkou hlavní chod, se bez vína neobejde. Úkol týdne zařadí ke svému předkrmu, nevšednímu pokrmu s rybou a bramborami. Fishcake většině hostů zachutná, dokonce i Drahuše je spokojená. Sice opět nepustí nikoho ke slovu, ale Roman ji ve svůj večer nechce dráždit. O to se postará Petra, která upozorní na to, že v jídle jsou rajčata i protlak, které Drahuši údajně nechutnají, a ta se docela rozčílí.

Podívejte se, jak se Drahuše rozkřičí:

Ukonejší ji až Romanův výborný moučník, nepečený cheesecake. A je s podivem, že taková světoběžnice nezná tento dnes tak frekventovaný dezert! Zábava je jako z grotesky – se šlehačkou. Komu přistane porce šlehačky na obličeji? Bude to Drahuše, jak jí to všichni přejí?

Podívejte se, komu skončí šlehačka na obličeji:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.