Prostřeno!: Hosté konečně dostanou maso

U nejstaršího hostitele, vyučeného řezníka a expedienta masa Richarda (36), se konečně podává maso!

Pražský týden má vzestupný trend. Dvojnásobný tatínek Richard soupeře pozve do Strašnic, kde žije s partnerkou. Jsou spolu už sedmnáct let, mají dva syny, ale ještě se nevzali. Proč? Richard vysvětlí, že se ještě nikdy nestrefili do té správné chvíle, kdy to chtěli oba.

Podívejte se, jakou podivnost si Richard vytvořil na hlavě:

Podle jeho vzhledu – na své bradě střídá denně účesy – dívky usoudí, že by vyučený řezník a expedient masa mohl mít i zajímavé bydlení. Zčásti je to pravda – v bytečku jsou nejen malůvky na stěnách, ale v kuchyni třeba též domácí žížalí kompost. Kvalitní zeminu pak Richard využije na své zahrádce, jednom ze svých koníčků. A protože byt je malý, hostitel pozve soupeře do Operního klubu, který v domě vede nadšený soused a nachází se přes chodbu. Richard se asi docela naběhá, zaskočit musí i do obchodu pro vanilkový cukr, který mu došel při výrobě vaflí.

Podívejte se, co Richard prozradí o svém povolání:

Hosté by si už konečně ve čtvrtek dali nějakou pořádnou flákotu, což se jim splní. V menu je hodně masa, jen polévka bude opět cibulačka, takže je co porovnávat. Oslní Richard hosty flank steakem na grilu? Mohl by, vždyť dokonce provozoval vlastní řeznictví a v mase se vyzná jako málokdo. Příjemný večer zahájí paštika s domácím pečivem. Tu si s chutí dá i Petra. Aby Karle jako včera nevadily velké kusy cibule v polévce, pozorný hostitel cibuli pro její mlsný jazýček radši rozmixuje. A Karla to ocení. Kvůli nadšení z hlavního chodu, pepřové omáčky a záhadné přílohy š+š (šťouchačky se špenátem), by si hosté naložili hovězího pupku klidně ještě více, určitě Patrick by uvítal větší porci.

Podívejte se, jak Richard naservíruje hlavní chod:

Jako zábava se budou kreslit filmy a symfonii chutí mezi regály s gramodeskami operních árií zakončí sladké finále – vafle s vynikající domácí zmrzlinou. To skutečné nás ale teprve čeká zítra u Karly.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.