Prostřeno!: Hosté Milenu přepadnou o půl hodiny dřív!

Ve finále provedou soupeři Mileně (36) malou zlomyslnost. Chodila na večeře pozdě, tak oni dorazí o půl hodiny dřív!

Do malé obce Břvany na Lounsku hosty pozve poslední hostitelka Milena. Maminka tří dcer žije s rodinou ve venkovském stavení, kde je spousta místa (a práce). Milena je celá naměkko, když si uvědomí, že týden končí. Má ráda lidi a soupeři jí jsou sympatičtí. Jenže dva z nich jí provedou takovou menší schválnost. Milena měla problém s dochvilností. A tak jí to hosté oplatí, i když naopak. Dorazí o půl hodiny dřív a hostitelku zaskočí. Kvůli Davidovi a Jitce, kteří ji zdrželi předčasným příchodem, znervózní. Návštěva si sedne jako do kina a kuchařku pozoruje, přestože Milena nesnáší, když se jí při vaření někdo dívá pod ruce.

Podívejte se na exkluzivní video, jak hosté překvapí nepřipravenou Milenu:

Miloslava překvapí svým menu, nikdo by od ní nečekal jídelníček se dvěma asijskými chody. Proč zrovna kuchyně Dálného východu? Připraví čínskou sladkokyselou polévku s tofu a maki sushi. Celkem jí to jde, i když si u přípravy ruliček s avokádem, lososem a krabími tyčinkami taky vytrpí své. Kdyby mohla, tak by své menu změnila na nějaké domácké. I Milena pod stresem začíná mluvit sprostě, smysl pro humor však neztrácí. Do moderní kuchyně patří i kachní prsa s batátovým pyré a zeleninovým ragú, hlavní chod na talíři vůbec nevypadá špatně. Pro někoho jsou prsa moc vypečená, pyré studené, ale propadák to není.

Milena hodně zaskočí Jitku, podívejte se na videu:

Koho zaskočí zábava s karaoke? Kdo se bude stydět a kdo si to užije? A jak se Mileně povede „čokoládový polibek“, podobný včerejší sladké tečce? Každopádně úkol týdne dotáhne kuchařka poslední večeře téměř k dokonalosti. A nakonec náš čeká ještě porce upřímnosti – páteční chvilka pravdy.

Jak skončí celý ústecký týden? Kdo vyhraje tentokrát? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.