Prostřeno!: Hosté odhalí Tomášovu sexuální orientaci až během poslední večeře

Jediný muž týdne Tomáš (30) dámy překvapí. Netušily, že žije s přítelem, navíc v tak krásném bytě, ani že tak válí v kuchyni.

Slovák Tomáš nás pozve do Průhonic, kde pracuje jako vedoucí květinářské výroby v oboru produkční zahradnictví, které vystudoval na vysoké škole. Je to velký detailista se smyslem pro estetiku, což je vidět v jeho prostorném a promyšleném bytě, kde je díky velkým oknům hodně světla. Byt jako klícku obývá se svým přítelem. Kromě květin Tomáš miluje i vaření, ve kterém je hodně zběhlý. V pátek sice bude trošku nervózní, protože mu na výsledku záleží. Poslední hostitel soupeřky překvapí i dokonalou tabulí, šampaňským, kde plave pravé zlato, a tím, s kým žije.

Podívejte se na fotky, díky kterým hosté začali přemýšlet:

Děvčata budou také trochu tápat ve slovenské kuchyni: lokše, hrianka, kapusta, říká jim to něco? Úvodní „sedliacka hrianka“ je prý velmi chutná obložená topinka, po které následuje zeleninová polévka s drožďovými haluškami. Polévky ale nejsou hitem tohoto týdne a ani v pátek tomu tak nebude. Zato hlavní chod má úspěch: kachní stehno s červeným zelím a lokšemi ještě doplní zajímavá nádivka, Monika ale kachnu nejí… A nakonec dámy dostanou „slivkové pirohy s orechami“. Předtím si ještě pod Tomášovým odborným vedením osadí truhlíky, aby měly památku a doma jim to pěkně kvetlo.

Podívejte se, jak dělá Tomáš drožďové halušky:

Jak celý pražský a středočeský týden dopadne? Kdo to vyhraje? Bude jeden vítěz, nebo se bude výhra dělit? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.