Prostřeno!: Hosté si u Martina vyzkoušejí hrát divadlo

Poslední a nejstarší hostitel (48), potřetí ženatý míchač barev Martin, je především dobrý společník.

Venku se to klouže, chumelí, je zima až praští a místní patriot Martin nás pozve do malebné Radnice, kde žije v rodinném domě. I poslední bydlení se zrekonstruovaným podkrovím je celkem komfortní. V kuchyni se Martin s o dvacet let mladší manželkou prý často střídají, ale ve finále to ponese nejstarší účastník na svých bedrech sám. A nebude to mít jednoduché, protože celý týden měl zatím slušnou kulinářskou úroveň. Martin to naštěstí bere jako zábavu, i normálně si prý při vaření nejen zpívá, ale i povídá, vždyť je to nadšený ochotnický herec a nestydí se. A divadlo se bude hrát i místo zábavy!

Podívejte se, jak hosté zkoušejí hrát divadlo:

Jaké pokrmy plánuje amatérský herec během svého účinkování před kamerou? Po celkem obyčejném obloženém toustu bude knedlíčková polévka, to by mohla být docela příjemná změna. Bohužel ve vlažné polévce trůní místo knedlíčků jeden velký knedlík. A na hlavní chod konečně nebude kuře, nýbrž panenka, protože vepřové maso hostitel miluje. Ovšem zase k ní bude houbová omáčka, naštěstí v téhle sestavě se potkali samí jedlíci hub. Hříbkovou omáčku, v níž se plátky panenky poněkud ztrácejí, si jedlíci pochvalují nejvíce.

Podívejte se, jak to jde Martinovi v kuchyni:

Martinův večer poznamená čekání, s přípravou tabule mu pomáhá Nikola, která k němu dorazí s předstihem jako první. Na úkol týdne bude krajový „flamendr“ a tahle hornická specialita poslední večeři zahájí.

Podívejte se, jak Nikola Martinovi pomáhá:

Kdo to na Plzeňsku vyhraje? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.