Seriály a filmy

27. července 2020 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Hosté skoro zapálí chatu Honzovy maminky

Jana (33) sice handicapují následky jeho nedávného úrazu, ale za svůj výkon v kuchyni se stydět nemusí.

REPRÍZA Druhý večer v pořadí bude v režii svobodného a bezdětného číšníka Honzy, který následkem sportovního úrazu přišel nedávno o pár zubů. Jan nezapře svou profesi, talíře servíruje jako profesionál a předvede se i jako nadějný kuchař. Do pořadu ho přihlásily kamarádky a vařit bude u své maminky.

Podívejte se, kde bude Honza vařit:

Honzův poslední chod je zároveň i zábavou – palačinky si hosté budou moci sami oflambovat. Hozenou rukavici a zápalky návštěva přijme s nadšením, i když je to trochu nebezpečné.

Podívejte se, ja hosté flambují:

U stolu opět zavládne dobrá nálada a jediné, co může týden pokazit, je Bohouš, který moc mluví. Má ke všemu poznámky, jako potravinářský technolog s mezinárodními zkušenostmi se cítí jistý v kramflecích a na ostatní působí jako takový brouk Pytlík. Honzův „tataráček z lososa“ je dobrý předkrm, jen se někomu nelíbí způsob, jakým ho hostitel připravoval.

Honza bude neustále pod dohledem:

Po včerejší chutné polévce je hovězí consommé sladší po mrkvi, na hlavní chod je kuřecí kapsa plněná pórkem, nivou a kukuřicí, připravená na medu, kari a pivu. Kari ochutí jídelníček v týdnu ještě jednou, ale Vladimír ho zrovna nemusí. Zato mu moc chutnají již zmíněné flambované palačinky s griliášem.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.