Prostřeno!: Hosté vylezou na střechu, vyzkouší si práci kominíka!

Kominík Ján (40) umí lézt nejen po střechách a je jasné, že ani v kuchyni nestojí poprvé. Kdo si odváží vylézt za ním na komín?

REPRÍZA / Oba pánové to mají na střídačku s nechutenstvím. S úklidem a vztahem k bujonovým kostkám to mají rozdílně. Honza, chlap jak hora, je prý velký pedant na úklid. Jeho koníčkem jsou auta, posilovna, rodina – dvě děti s přítelkyní. „Pokud zjistím, že někdo taktizuje, tak se přidám a budu se snažit o taktiku taky,“ říká Ján o své účasti v pořadu a před kamerami se svěří se svým trápením, kdy se musel vyrovnat se smrtí syna. Tragédie ho prý hodně změnila i zocelila. A kdyby vyhrál? Tak se prý konečně ožení. Honza se předvede jako zábavný a sebevědomý hostitel.

Podívejte se, jestli by se hosté uživili jako kominíci:

Troufne si i na pečený dezert, nejvíce ale sází na naloženou krkovičku s brambůrky. I když přiznává, že moc nekoření a někdo by na chuti klidně i přidal. Na úvod bude osvěžující salátek s kuřecími kousky a toustem. Následuje první hovězí vývar – s kostkou a bez domácích nudlí – bude to někomu vadit? Ještě na něco hostitel zapomněl – nedal do polévky zeleninu. Hostitel nejvíce spoléhá na oblíbenou klasiku na hlavní chod – a odhadl to správně.

Poslechněte si, kolik vypil Radovan po pondělní večeři piv:

Co ale i jeho příjemně překvapilo, to jsou ovace na jeho dezert – v pečení moučníků nemá praxi, prý peče teprve asi potřetí, ale jeho kokosové řezy se jen rozplývají soupeřům na jazyku. A Terezu i Radovana uchvátí zábava – hostitelův denní chléb. Jenže – vylézt na střechu a zkusit vyčistit komín se hned tak někomu nepoštěstí. Může kominík přinést štěstí i sám sobě?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.