Seriály a filmy

28. listopadu 2018 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Hostitelka překvapí svou večeří ve francouzském stylu

Šárka (24) je velká introvertka a ve svém minimalistickém bytě se pustí do celkem složité večeře ve francouzském stylu.

Velký otazník visí nad čtvrtkem, kdy je hostitelkou vysokoškolská studentka Šárka. Ani ona toho o sobě zatím moc nenamluvila a sama na to upozorňuje – prý je velká introvertka. Hloubavá slečna, která má ráda kulturu a čte poezii, je pracovitá a ví, co chce, nesnáší neúspěch. Jak si poradí s hostitelskou rolí? Snad se jí vše podaří, aby mohla být sama se sebou spokojená… I její minimalistický vinohradský byt s bílými zdmi, kde žije s přítelem, zaujme. Je přehledný, čistý, moderní, své ctitele by si určitě našel.

Podívejte se, jak si Šárka poradí s domácí vekou:

Očekávání vzbudí Šárčino menu. Hostitelka překvapí svou večeří ve francouzském stylu, která přispěje k tomu, že kulinářsky jde o pestrý týden. Šárka má k francouzštině a Francii vztah, studovala na francouzském gymnáziu, také jazyk učí. Ví někdo, jaký je rozdíl mezi paštikou a světáckým paté? Předkrm z makrely je trochu risk, nevšední je i polévka z pečených rajčat a paprik, určitě chuťově bohatší a aromatičtější než tomatová polévka. Zlatý hřeb večera, hovězí líčka s kořenovou zeleninou na červeném víně a bramborové pyré, se Šárce povede, maso je krásně měkké. Má někdo problém s líčky? Kdo neví, kde se líčka nacházejí? A poslední dort z čokoládové pěny potěší hlavně milovnice čokolády.

Ne všichni vědí, kde líčka jsou:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.