Prostřeno!: Ivana se pochlubí domácí zoo

Zdravotní sestra Ivana (54) se pochlubí svou malou domácí zoo, na jídle si ale podle soupeřů mohla dát více záležet.

Prostřední večer má ve své režii nejstarší hostitelka, zdravotní sestra Ivana, která má početnou rodinu a před pár lety se přistěhovala z Moravy. O svém zajímavém domě skoro na samotě říká, „že tam není žádný obchod, takže ženské neutrácejí, ani hospoda, takže chlapi se drží doma“. A doma to má Ivana, žena mnoha zájmů, zajímavé. Dokonce tam má i malou soukromou zoo. Jen ten jihočeský temperament se jí zdá méně srdečný než moravský živel.

Podívejte se, jak se Ivana vyjádřila o Jihočeších:

Paní Ivana si hlavně nesedne s Nikolou. Ale není to jen generace, co je dělí. Třetí hostitelka se spolehne na své oblíbené domácké recepty. Docela úspěšný je předkrm, plněná rajčátka a vejce. A zatímco Lukášovi včera jeho domácí pečivo ztvrdlo, Ivana podávala svoje houstičky, na které vlastně zapomněla a dělala je na poslední chvíli, ještě teplé.

Podívejte se, co se stalo Ivaně v kuchyni:

„Uzená polévka trochu jinak“ vzbudí obavy, když se hosté dozvědí, že „trochu jinak“ znamená s přídavkem mléka – navíc polévka je už tak dost studená. „Dušená zelenina v páře, špízy bez špízů, brambory, domácí tatarka“ také nebudí bůhvíjaké očekávání, studené jsou bohužel i brambory, co se ale hostitelce povede, je ona zmíněná tatarka. Konec sladký, všechno sladké? Na tom se soupeři shodnou, že tzv. voroněžské palačinky s pařížskou šlehačkou, nevšedně plněné jablky, jsou vynikající. A za zábavou se jede až do Kaplice.

Hlavní chod moc pochval nedostane:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.